נתניה הודיעה להיקה ותורג'מן: חפשו קבוצה

השניים לא בתכניות של היהלומים. צדק סיכם עקרונית ומחכה לב"ש שתשלים את שכרו. מו"מ מתנהל גם עם עזרא

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.01.20 - 16:24
תחילת כתבה

אכזבה גדולה במכבי נתניה אחרי ההפסד 2:0 אתמול (שבת) למכבי חיפה. דווקא אחרי מחצית ראשונה טובה, בה נפסל בצדק שער של רועי קהת, היהלומים עלו לחצי השני וספגו שני שערים קלים. במקביל לאכזבה, במועדון החליטו להודיע היום ליחמיר היקה ולבן תורג'מן כי הם רשאים לחפש לעצמם קבוצה חדשה בינואר והמועדון לא יעמוד בדרכם.

הקשר האלבני הגיע לנתניה בשנה שעברה ורשם מאז 19 הופעות בליגה וכבש שלושה שערים. בתקופה האחרונה הוא מקבל פחות דקות כשבעיקר עולה מהספסל ולא מספק את התרומה המצופה ממנו, שכן בעצם מתחילת העונה הוא כבש רק שער אחד בגביע הטוטו, וזהו. המגן הרבה זמן לא ראה דשא, וכן גם הוא לא בתכניות יותר של הקבוצה.

לאחר המשחק אתמול אמרו במועדון: "הייתה הפקרות במשחק ההגנה, אין דרך אחרת לתאר את זה". כל הרביעייה האחורית ספגה ביקורת ובעיקר כארם ג'אבר הצעיר, אותו יאניק וילדסחוט, עבר פעם אחר פעם באגף מבלי שקיבל עזרה משחקני הקישור.

לאור היכולת הלא יציבה, בקבוצה מקווים להשלים עוד השבוע חיזוק של שניים או שלושה שחקנים. בראש סדר העדיפויות נמצאים שיר צדק וחן עזרא' כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט. עזרא שותף לכמה דקות במשחקה של אומוניה ניקוסיה בסוף השבוע ונתניה מחכה לשחרורו תמורת ויתור על הכספים המגיעים לו מהקבוצה הקפריסאית עד לסיום העונה. צדק לעומת זאת כבר סיכם את תנאיו לעונה וחצי ומחכה שב"ש תשלים את שכרו אחרי התקופה הקשה שעבר במועדון.

לקראת המשחק מול ב"ש בשמינית גמר הגביע בחמישי עשוי אביב אברהם לפתוח בהרכב, כמו גם גיא מלמד, שלא שותף אתמול, כדי לשמור אותו למשחק בחמישי בעקבות רגישות במפשעה.