"הפסדנו בגלל ה-VAR". תסכול באשדוד

לקבוצה נפסלו 3 גולים מול הפועל חיפה. סילבסטר בדרך החוצה

גיל לוין
גיל לוין  12.01.20 - 07:10
תחילת כתבה

"חוסר צדק", כך תיארו במ.ס אשדוד את ההפסד 1:0 אמש (שבת) להפועל חיפה. לקבוצה נפסלו לא פחות משלושה שערים על ידי מערכת ה-VAR, מה שהוסיף לתסכול הגדול במועדון, שעדיין לא הצליח לחבר העונה שני ניצחונות רצופים.

הרבה אמוציות היו בחדר ההלבשה בסיום, כשכולם - שחקנים, צוות מקצועי והנהלה יצאו בתחושה שהקבוצה הלא נכונה יצאה מנצחת. "הפועל חיפה ניצחה בזכות ה-VAR. אנחנו היינו הקבוצה הטובה על הדשא", קבעו.

כמו כן, בצוות המקצועי בחרו להתמקד בנקודות האור והחמיאו לשחקני הקבוצה על רוח הלחימה ולדין דוד הצעיר בפרט, שלאחרונה מתבלט בין שחקני הסגל ומצליח להציג יכולת טובה גם בימים פחות טובים. מול הפועל חיפה הוא מצא את הרשת פעמיים, אבל שני השערים נפסלו.

יש לציין שלמרות ההפסד, במועדון מגבים את אלי לוי ומאמינים כי הוא האדם הנכון לעמוד על הקווים בסיטואציה הנוכחית. יתרה מכך, נראה כי גם כשרוני אוואט ישוב, לוי צפוי להישאר בכל מקרה בסגל המקצועי, וייתכן כי השניים, שמפגינים כבוד הדדי אחד כלפי השני, ישתפו פעולה יחדיו על הקווים.

באשר לחלון ההעברות, במועדון מעוניינים לצרף שלושה שחקנים לסגל של אוואט, כשהם מקווים למצוא חלוץ זר במקום יקוב סילבסטר שמחפש קבוצה. הפועל חיפה אמנם על הפרק, אך השחקן יעדיף לעזוב את ישראל כשהוא בודק אופציות בטורקיה. במקביל, באשדוד מנסים לצרף בלם זר, כשמונטרי קמהאני הגנאי מועמד לעזוב.