דילן דה יונג יגיע להתרשמות בק"ש

המגן היהודי מניו-זילנד יחל להתאמן עם הקבוצה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.01.20 - 16:44
תחילת כתבה

חיזוק בדרך לקרית שמונה? דילן דה יונג, מגנה הניו זילנדי של איסטרן סברבס יגיע מחר (שני) להתרשמות בקבוצה. שחקן ההגנה בן ה-22 רשם שבוע הופעות בקבוצה, שבהן כבש שער אחד. דה יונג היהודי הינו שחקן נבחרת ניו זילנד עד גיל 23 ואם הוא ירשים באימונים הוא אמור לחתום בקבוצה בחלון ההעברות הקרוב.

לצד המחשבות על רכש, במועדון עוסקים בהפסד אתמול (שבת) להפועל חדרה. קובי רפואה הציב הרכב התקפי  במטרה לרשום ניצחון שישי העונה, אך ק"ש ירדה מנוצחת 1:0 ולא הצליחה לכבוש. כעת, בעקבות הניצחון של רעננה, הקבוצה רחוקה שלוש נקודות בלבד מהמקום האחרון. המאמן נראה נסער בסיום וגם במחצית שטף את שחקניו בעקבות היכולת הלא משכנעת.

במועדון הפנו אצבע מאשימה גם ליריבה שלטענתם בזבזה זמן במהלך המשחק. "חדרה צריכה להתבייש", אמרו במועדון, "במהלך המשחק שחקניה שכבו על הדשא יותר זמן מאשר שיחקו". אנשי הספסל מחו על כך גם בני שופט המשחק, שניר לוי.

מעבר לכך, במועדון מאוכזבים מהחלק הקדמי ונראה כי אם קיליאן שרידן יקבל הצעה, לא ימנעו את עזיבתו. זאת, למרות היכולת הטובה שלו נגד בית"ר ירושלים. בנוסף, במועדון מנסים להגיע לסיכום עם הקשר הברזילאי, סילאס דה סילבה, שלא שותף אמש, על עזיבתו.

מועמדותו של חלוץ הפועל חדרה, לוסיו שוב על הפרק וייתכן שק"ש תגיש הצעה משודרגת. שם נוסף הוא אימו אסקיאל, חלוצה בן ה-26 של קורטרייק הבלגית, שכבש העונה שני שערים. אסקיאל שיחק בעבר בסטנדרד ליאז' תחת גיא לוזון. לאחר מכן נמכר לאל עראבי הקטארית בשמונה מיליון אירו ושיחק גם באנדרלכט וקוניאספור. המו"מ עמו כבר החל, אך כעת הצדדים במבוי סתום.

בינתיים, במועדון מתמודדים גם עם פציעות. מוחמד שכר נפגע במהלך המחצית הראשונה בקרסול. במועדון שללו שבר, אך הוא יעבור צילום כדי לאבחן את חומרת הפציעה.

"מאכזב במיוחד. בבית באנו לנצח. ניסינו, שלטנו במשחק. חדרה כבשו ממצב אחד", סיכם סמואל בראון, "הפנים קדימה לאשדוד, אנחנו יכולים עוד לחזור ולהגשים את המטרות שלנו. המטרה היא שההפסד לא יפגע בנו, אלא לייצר המשכיות זה מה שחסר לנו בשנים אחרונות כדי להגשים את המטרות".

על הטענות בנוגע לבזבוז הזמן של חדרה: "זה לא במקום, אני לא רוצה להתייחס לזה יותר מדי.  אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו. אני בטוח שאיזי לא מרוצה מהמשחק הזה, משחק שהיינו צריכים לנצח".