דיא לבאבידי יאריך חוזה בשלוש שנים בחדרה

המגן נפגש עם ההנהלה. בקבוצה יציעו עונה נוספת ללוסיו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.01.20 - 09:33
תחילת כתבה

לפני המפגש אתמול (שבת) עם עירוני קריית שמונה, בהפועל חדרה דיברו על כך שתיקו ישביע את רצונם, אך בסיומו של משחק הירואי הם הצליחו לנצח 0:1 ולצאת עם שלוש נקודות ממגרש קשה. במהלך המשחק ובסיומו ספגו האורחים ביקורת מהצוות המקצועי של ק"ש, השחקנים ואנשי המועדון על בזבוזי הזמן, אך זה לא השפיע עליהם. "שק"ש ימשיכו להתבכיין, הנקודות אצלנו", אמרו במועדון.

בסיום נרשמו חגיגות גדולות בחדר ההלבשה של חדרה. הניצחון הזה העניק להם נקודת זינוק אדירה לפלייאוף העליון וכן פער של 11 נקודות מהקו האדום. מוחמד אבו פאני היה במוקד החגיגות. הקשר, שנמצא בכושר נהדר, כבש שלושה שערים בשלושת המשחקים האחרונים והכניס שבע נקודות לקופת המועדון.

חוליית ההגנה גם כן תפקדה בצורה מצוינת. הקפטן מנשה זלקה רשם את אחת מהופעותיו הטובות בליגת העל, הקיצוניים דיא לבאבידי וחגי גולדנברג רשמו משחק נפלא משני צידי המגרש. האחרון ספג הקנטות רבות במהלך המשחק מאוהדי ק"ש שלא זכרו לו את התקופה ששיחק במועדון. רועי זיקרי, שהיה פעיל מאד, היה נסער כשהוחלף ומנהל הקבוצה איציק טפירו היה צריך להרגיעו.

בעניין אחר, בקבוצה מתחילים לעבוד על הארכות חוזים של שחקנים. המגן שעלה עם הקבוצה מהליגה הלאומית, דיא לבאבידי, בדרך לחתימה לשלוש שנים נוספות במועדון. בשעה זו הוא נפגש עם ההנהלה.

כמו כן, החלוץ הברזילאי לוסיו מריניאו אמנם לא מצא את הרשת ורשם החמצה ענקית, אך גם הוא תרם לניצחון. היועץ המקצועי, אורן גולן מתכוון להיפגש עם לוסיו ולהציע לו חוזה לעונה הבאה. כזכור, הברזילאי רשאי כבר עתה לחתום במועדון אחר ולעבור בקיץ ללא תמורה. השחקן העביר מסר שברצונו להישאר לעונה שלישית בחדרה. בכל מקרה, אם תגיע הצעה מפתה, במועדון ישקלו אם למכור אותו.

בנוסף, בחדרה נרשמה שביעות רצון גדולה מחזרתו לכושר של אליאל פרץ ששותף בסיום. הקבוצה נבנתה סביבו וחסרונו הורגש. בשבועות הקרובים הוא אף צפוי לשוב להרכב.