נתניה הודיעה: זלאטן שחוביץ' סגר את תנאיו

המגן השמאלי יחתום לאחר שישלים את הבדיקות הרפואיות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.01.20 - 19:17
תחילת כתבה

בעוד היא מנסה להגיע לסיכום עם הבלם שיר צדק, מכבי נתניה קרובה להשלמת רכישה אחרת לחלק האחורי. זלאטן שחוביץ', מגן שמאלי בן 19 מפרטיזן בלגרד, סיכם את תנאיו במועדון ויחתום על החוזה לאחר הבדיקות הרפואיות, כך הודיע המועדון הערב (שני) באופן רשמי. שחוביץ' יחליף במצבת הזרים את יחמיר היקה, שכבר קיבל הודעה על שחרורו מהמועדון.

בתוך כך, סוכנו של שיר צדק, דודו דהאן, צפוי להגיע לפגישה במשרדי מכבי נתניה כדי לנסות ולגשר על הפערים הקטנים, שנותרו במסגרת ההצעה, שהגישה הקבוצה לבלם לבין הסכום אותו מוכנה אלונה ברקת להשלים כדי לסגור את המעבר. על פי המתווה, צדק יעבור ללא תמורה לעונה וחצי, עם אופציה של נתניה להאריך את ההתקשרות בעונה נוספת.

במקביל, נתניה מנהלת משא ומתן גם עם חן עזרא, קשר הקבוצה לשעבר, ובנוסף הנחיתה למבחנים את במבה לסינה, חלוץ בן 22 מחוף השנהב.

חוץ מהרכבת לנתניה, יש גם מי שיוצא מעיר היהלומים. יחמיר היקה קיבל בהפתעה את ההחלטה לשחררו. הקשר האלבני ביקש מסוכנו למצוא לו קבוצה ב-MLS, שם שיחק לפני שהגיע לנתניה והסביר שהוא לא מעוניין להישאר בישראל. ברגע שהיקה ובן תורג'מן יעזבו, הכסף שישתחרר יסייע בחיזוק.

בצל הניסיון לחזק את הסגל, במכבי נתניה מתכוננים למשחק הגביע נגד הפועל באר שבע ביום חמישי (19:30, ישיר ב-5LIVE), כאשר גיא מלמד ודולב אזולאי צפויים לחזור להרכב. האוהדים שזוכרים היטב שהקבוצה מבירת הנגב הייתה זו שהורידה את נתניה ליגה, מחכים כבר כמה כמה שנים לנקמה ספורטיבית.