"הפסד יוביל למשבר": רעננה מתכוננת לגביע

נועלת הטבלה מול אדומים אשדוד. כהן ודסה יחזרו להרכב

גיל לוין
גיל לוין  14.01.20 - 17:11
תחילת כתבה

תמשיך את המומנטום בגביע? אחרי 15 משחקים ללא ניצחון, הפועל רעננה הצליחה להתאושש בשבת האחרונה עם 1:2 מתוק על הפועל ב"ש, שעודד מעט את מצב הרוח הירוד. מחר (רביעי) תתייצב הקבוצה לקרב נוסף, עליו אולי היו מעדיפים לוותר, כשירחיקו למגרש הסינטטי באשדוד ויפגשו את אדומים אשדוד מליגה א' לשמינית גמר גביע המדינה.

"במצב שלנו בליגה, הגביע לא ממש אמור לעניין אותנו. אנחנו רוצים להשקיע את כל הכוחות כדי לצאת מהמצב הזה ולשרוד בליגה", אמר אחד השחקנים בקבוצה, "אבל הפעם מדובר בקבוצה מליגה א' ולהפסיד משחק כזה יכול לגרום למשבר. אנחנו ניתן את הכל", הוסיף השחקן.

גם ניסו אביטן סיפר על ההכנות: "מבחינתנו זה משחק קשה, נכון שאנחנו פייבוריטים ברורים, אבל בגביע זה הזמן של הקבוצות האלו לחפש את ההפתעות. אנחנו נערכים גם למגרש הסינטטי בו יתקיים המשחק וגם לעובדה שיהיה קרב לא פשוט, אבל אנחנו חושבים שאנחנו צריכים לעבור לשלב הבא", הוסיף מאמן הקבוצה.

ברמה המקצועית, אביטן מתכנן לשנות מערך ולשוב ל-4:3:3 הקלאסי, כשהוא מבצע מספר שינויים בעיקר בחוליית ההגנה - אסף צור הצעיר יזכה למנוחה והשוער השני של הקבוצה, ניב אנטמן, עליו המאמן סומך לא פחות, יעמוד בין הקורות. אור דסה וירדן כהן ישובו להרכב לאחר שריצו עונשי הרחקה ויתפסו את מקומותיהם של אביחי ידין ועדי נמני בהתאמה. במרכז ההגנה הבלם שון קלימקין ירד לספסל ובמקומו יפתח החלוץ הצעיר יואב תומר.

הרכב משוער: ניב אנטמן, עמית כהן, דויד מתיאוס, עידו לוי, ירדן כהן; בן בנימין, אור דסה, יואב תומר, כארם ארשיד, קייס גאנם ויוג'ין אנסה.