בית"ר והעירייה סיכמו על צעדים לטובת הקהל

יוקצו 4,000 חניות נוספות, הקבוצה תחלק כרטיסים לתלמידים

תומר לוי
תומר לוי  15.01.20 - 12:34
תחילת כתבה

נראה שבקרוב ההגעה לאצטדיון טדי תהיה פשוטה יותר עבורה אוהדי בית"ר ירושלים. בישיבה שנערכה אמש (רביעי) בין בכירי עיריית ירושלים בראשות ראש העיר, משה ליאון, לבין הנהלת בית"ר והבעלים משה חוגג, הוחלט על מספר צעדים והטבות לטובת האוהדים.

הבשורה העיקרית היא תוספת של כ-4000 חניות בסביבת הצטדיון שיעמדו לרשות האוהדים, 1000 מתוכן בחניון גן החיות התנכ"י, שמשם יועברו האוהדים בשאטלים (בשיטת מלא וסע) לאצטדיון. בנוסף, יועמדו גם חניונים במרחק הליכה מטדי: חניון הגן הטכנולוגי במלחה שיהיה פתוח בחינם בימי משחקים, חניון היציע המערבי, חניון היציע המזרחי, חניון אגד, חניון הרכבת וחניון קניון מלחה. החניונים יהיו פתוחים על בסיס מקום פנוי.

בנוסף, בית"ר ירושלים תקצה למשחקי בית כרטיסים ללא עלות לאלפי תלמידי העל יסודי (ז'-יב') בירושלים דרך מינהל חינוך בעירייה, ודרך גורמי הרווחה, בשיתוף העירייה ובעידודה, במטרה להחזיר את הקהל לאיצטדיונים וליצור חיבור לקבוצה.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, אמר: ״כמו שאמרתי, טדי ישודרג כולו ויהפוך להיות אצטדיון מוביל. הגעתם  של התלמידים הירושלמים למגרשים תעודד את הקבוצה ותעזור לה להגיע להישגים נוספים. בנוסף, על מנת להקל על הקהל, פתחנו את חניון הגן הטכנולוגי בחינם והוא ישמש את קהל הבית בזמן המשחקים".

בעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, אמר: "אנחנו ממשיכים בניסיונות שלנו להקל על האוהדים על מנת שהדרך לטדי תהיה נוחה יותר ופשוטה יותר. אנו נחלק כרטיסים בשיתוף העירייה ונחזיר את הקהל הצעיר לטדי ולחווייה של כדורגל בעיר. אני רוצה להודות לראש העיר על העזרה והרצון לסייע ובטוח שכל המהלכים יחזירו את טדי להיות נוח יותר לכולם".