אחמד עאבד חתם עד תום העונה בקרית שמונה

כפי שפורסם: החלוץ התאמן ויצטרף לקבוצה של קובי רפואה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.01.20 - 12:40
תחילת כתבה

קרית שמונה סוגרת מעגל: החלוץ, אחמד עאבד ששיחק שש וחצי עונות בקבוצה הצפונית חתם היום (רביעי) באמצעות עו"ד שרבל ג'ובראן לחוזה עד תום העונה, כפי שפורסם בערוץ הספורט. הצדדים המתינו לאישורה של הפועל תל אביב למהלך ולאחר שיתקבל החתימה יצאה לפועל. במועדון רצו להותיר לעצמם אופציה לעונה הבאה, אך הוסכם כי בקיץ ישבו שוב.

עאבד עזב את הפועל תל אביב בטונים צורמים, לאחר שנודה תקופה ארוכה וכעת הוא בבוררות מול האדומים. במהלך התקופה התאמן לבד ולפרקים עם מועדון האם שלו, אחי נצרת. בכל מקרה הוא לא מתוכנן מיידית להיכלל בסגל של קובי רפואה, שייתן לו מספר שבועות להיכנס לקצב. בק"ש מאמינים שיש לו מה לתרום בפן המקצועי.

לאימונים צפויים להצטרף גם עידן רטה, המגן מהפועל רמת השרון וכן איליי חן שחקן ההתקפה ממכבי פתח תקווה. השניים עשויים להיות בסגל למשחק נגד מ.ס. אשדוד.  מצבת הזרים עומדת על שישה, כאשר קיים רצון שסילאס דה סילבה ימצא קבוצה, בכדי להחתים זר נוסף. בשלב הזה הקשר הברזילאי טרם מצא מועדון חדש.

מי שכבר חתם הוא עידן רטה מעירוני רמה"ש. השחקן הצטרף היום באופן רשמי, תמורת סכום של 350 אלף ש"ח על השאלה, ואופציית רכישה בתום העונה תמורת 650 אלף ש"ח.