הקאמבק של חביב הקהל? קגלמאכר הוצע למכבי חיפה

פרסום ראשון: האקס שיכול לשחק כמגן וכבלם מעוניין לחזור ללבוש ירוק. שרי, וילדסחוט וסיינסברי ישובו להרכב של מרקו בלבול לקראת נס ציונה. "הם לא יעשו לנו חיים קלים"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.01.20 - 10:10
תחילת כתבה

גארי קגלמאכר הוא אחד השחקנים הזרים האהובים ביותר על הקהל הירוק, והוא הוצע היום (חמישי) שוב למכבי חיפה. המגן, שיכול לשחק גם כבלם, שיחק בשנתיים האחרונות בקורטרייק הבלגית. גיא לוזון היה זה שהדיח את השחקן (בן 31 כיום) מחיפה, למרות מחאות הקהל.

על אף שכבר שנים לא היה בישראל, נשאר קגלמאכר בקשר עם לא מעט גורמים במועדון ומדי פעם מעלה ברשתות החברתיות איחולי הצלחה למכבי חיפה ומצהיר כי היה רוצה לשוב לישראל. במקביל, יש לשחקן גם הצעה מפניארול במדינתו. כמו כן, כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, ז'אנדו פוקס, שביקש לעזוב, שינה כיוון וכעת עשוי לחזור לתמונה.

במקביל, אחרי הניצחון בגביע 0:1 על הפועל אום אל פאחם, ולמרות היכולת החלשה, בקבוצה מהכרמל כבר עסוקים במשחק הליגה הקרוב מול סקציה נס ציונה (שבת, 17:30), משחק ממנו ייעדר אעיד חבשי המוצהב. צ'ארון שרי, יאניק וילדסחוט וטרנט סיינסברי ישובו להרכב.

"נס ציונה הוציאה נקודה ממכבי ת"א וניצחה את הפועל ב"ש, והיינו צריכים להזיע נגדם גם בגביע, כך שמדובר בקבוצה טובה שלא תעשה לנו חיים קלים", אמר הקפטן נטע לביא. מרקו בלבול מתלבט אם לפתוח עם דולב חזיזה ויובל אשכנזי, שכבר נראו סחוטים במשחק האחרון, והנושא ייבדק מול הצוות הרפואי ומאמני הכושר שעוקבים אחרי המדדים של השניים.

במשחק נגד נס ציונה יעקבו בחיפה אחרי סאקו טורה, אבל ההערכות הן שבמועדון יעדיפו שימשיך עד לסיום העונה בשורות הכתומים כדי לצבור דקות משחק משמעותיות יותר. הנבחן היהודי, הארי שוורץ, שלא הרשים במכבי נתניה, החל להיבחן בקבוצה והחלטה לגביו תתקבל בשבוע הבא.

בנושא אחר, מכבי חיפה עמדה לדין הבוקר בשל זריקת הקונפטי שעיכבה ב-19 דקות את פתיחת המשחק מול מכבי תל אביב. בית הדין המשמעתי החליט לקנוס את הירוקים בסכום של 3,000 ש"ח.