מתקרב לכרמל: משא ומתן מתקדם בין לייו למכבי חיפה

למגן הימני (30) של אוסאסונה, שעל מועמדותו להצטרף פורסם כאן לראשונה, הוצע חוזה לשנתיים הקרובות. לייו כבר נגרע מסגל קבוצתו לקראת משחק הליגה הערב מול ויאדוליד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.01.20 - 11:36

תגיות: מכבי חיפה

תחילת כתבה

מכבי חיפה מתקרבת לעבר השלמת רכש ראשון בחלון ההעברות של ינואר. הירוקים מנהלים משא ומתן מתקדם עם לייו, מגנה הימני של אוסאסונה הספרדית, שעל מועמדותו פורסם לראשונה לאתר ערוץ הספורט. כעת, נודע כי הירוקים הציעו לשחקן בן ה-30 חוזה לשנתיים הקרובות.

לייו, או בשמו המלא מנואל קסטיאנו קסטרו, שותף העונה 193 דקות בלבד במדי העולה לליגה הראשונה, אבל איבד גובה עם המאמן חאקובה אראסטה ומשמש כשחקן מחליף. הוא הוזכר כמי שצפוי לעזוב בימים הקרובים את הקבוצה מפאמפלונה. בינתיים, לייו כבר נגרע מהסגל של אוסאסונה לקראת משחק הליגה מול ויאדוליד, והוא לא צפוי להיכלל בו גם בהמשך.

לשחקן בן ה-30, שמסוגל לשחק במספר תפקידים בהגנה, ניסיון רב בליגה הבכירה בספרד. הוא עבר בולנסיה (בתחילת הדרך), אלמריה, אייבאר וספורטינג חיחון. בשלוש העונות האחרונות הוא שיחק בשורותיה של אוסאסונה ועזר לקבוצה מאל סאדר לעלות לליגה הבכירה בקיץ האחרון.

העונה פתח לייו רק פעמיים בליגה הספרדית בהפסדים לבילבאו וריאל מדריד ובשני משחקים נוספים עלה מהספסל. המגן איבד את מקומו ב-11 לנאצ'ו וידאל ומחפש כרגע בית חדש. האם היעד הבא יהיה אצטדיון סמי עופר? נחכה ונראה.