איזי שרצקי: כל שבוע השופטים דופקים אותנו

בעלי ק"ש אחרי ה-1:0 באשדוד. הרצוג צפה במשחק בי"א

גיל לוין
גיל לוין  18.01.20 - 17:09
תחילת כתבה

ניצחון חשוב למ.ס. אשדוד. היום (שבת), היא השיגה אותו על יריבתה לתחתית, עירוני קרית שמונה. בכך, המארחת פתחה פער של שש נקודות מהקו האדום ואילו הצפוניים סופרים הפסד רביעי ברצף והסתבכו במאבקי הירידה. אגב, בק"ש זעמו משום שנגיעת יד ברורה של יצחק אספה ברחבה לא הובילה לפנדל למרות שהמהלך נצפה ב-VAR. "בכל משחק דופקים אותנו ובכל שבוע הועדה קובעת שדפקו אותנו", מסר איזי שרצקי המתוסכל.

מאמן מ.ס. אשדוד, אלי לוי, אמר בסיום: "עשינו 0:1 קטן, הראינו הרבה מחויבות וזה למעשה ניצחון גדול. הקבוצה הזו היא של רוני אוואט ואני פה כדי לעזור לו ואני עוד לא יודע מי יעמוד על הקווים במחזור הבא. משחק ההגנה של הקבוצה היה טוב ואני מאושר מהניצחון. על המעקב של הרצוג אחרי אזולאי וכנעאן, אמר לוי: "אם הגיעו לעקוב אחריהם, הם הרוויחו את זה. רק הם יודעים אם יש להם מקום בנבחרת ישראל".

מאמן המפסידה, קובי רפואה, אמר: "אני מאוכזב, הגענו לכמה מצבים טובים, אבל לא הצלחנו להבקיע. אני מודע למצב ונצטרך להשתפר בהמשך. אנחנו לא שומרים על יציבות. אנחנו לא מספיק טובים ואגרסיביים וזה הדברים הבסיסיים של קבוצה שנלחמת על החיים שלה. ההפסד סיבך אותנו וזה מה שמטריד אותי. לפי מה שראיתי היה פנדל, אבל אני לא בא בטענות לשופטים".

במקביל, מספר שחקנים שהצליחו להראות טוב ולהתבלט במיוחד, דווקא בתקופה הזאת. דבר שלא נעלם מעינו של מאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג, שיחד עם עוזרו, אלון חזן, הגיע למשחק של הקבוצה נגד הפועל קריית שמונה כדי לעקוב אחרי שלומי אזולאי וחמודי כנעאן.

הראשון, אזולאי, שהגיע בקיץ האחרון לעיר הנמל אחרי עונה במכבי והפועל חיפה בהן כבש שני שערים ב-20 הופעות. לאחר התקופה שידעה עליות ובעיקר ירידות בכרמל, העונה שלו באשדוד, אזולאי מהווה פקטור משמעותי, כשהוא מוביל תת אשדוד עם 10 שערים סך הכל, 6 מתוכם בליגה.

השני, כנעאן, שחגג השבוע 19. השחקן הגיע לקבוצת הנוער של אשדוד אשתקד הישר מהנוער של מכבי חיפה. העונה כבר הפך שחקן הרכב בקבוצת הבוגרים ואף כבש לזכותה ארבעה שערים, שלושה מתוכם בליגה, אך היום הרצוג זכה לצפות בכנעאן זמן קצר במיוחד, מכיוון שהוא עלה כמחליף בדקה ה-85.