אשדוד תבקש להאריך את תקופת האימון של לוי

המאמן לא מחזיק בתעודת פרו. בקבוצה ממתינים להחלטת אוואט

גיל לוין
גיל לוין  19.01.20 - 08:43
תחילת כתבה

חגיגות גדולות היו אמש (שבת) במ.ס אשדוד, שממשיכה להתאושש תחת פיקודו של המאמן הזמני, אלי לוי. הניצחון 0:1 נגד הפועל ק"ש, הביא להרבה שמחה ופרגון במועדון, כאשר לוי ויחד איתו חוליית ההגנה של אשדוד גרפו את מירב המחמאות. כמו כן, במידה שרוני אוואט יחליט לוותר על תפקידו, לאור מצבו הבריאותי, אשדוד תבקש להאריך את תקופת האימון המוגבלת של לוי, שאינו מחזיק בתעודת פרו.

לוי ממשיך לקבל מחמאות, לאור כך שהוא עובר ימים לא פשוטים כשהוא "יושב על שני כיסאות" ומתזז בין האקדמיה לקבוצת הבוגרים במקביל. במועדון מספרים שלוי הצליח לשבות אחריו את שחקני הקבוצה שמאמינים בו ומכבדים אותו כי ניכר שינוי מנטאלי מאז תפס את העמדה על הקווים.

בעקבות כך, בהנהלת המועדון מתכננים שלוי, שלא אוחז בתעודת פרו, יישאר בצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת. במידה שאוואט לא ירגיש מוכן לשוב אל הקווים בזמן, תבקש אשדוד מההתאחדות להאריך את תקופת האימון הזמני של לוי המוגבלת ל-30 ימים, מתוך התחשבות במצב הרגיש.

ובאמת בנושא רוני אוואט, שמתאושש בהדרגה מהצנתור שעבר. המאמן ינסה כבר היום לשוב לאימוני הקבוצה ולבחון אם הוא חש בטוב. במהלך השבוע הוא עתיד לקבל החלטה על המשך דרכו. בסביבתו של המאמן מספרים כי הוא מתמודד עם לבטים רבים באשר לעתידו, כשהוא שוקל לקחת הפסקה ארוכה על מנת לדאוג למצבו הבריאותי. במועדון הבהירו: "רק רוני ייתן את המילה האחרונה. אם ירגיש טוב ויחליט שהוא רוצה להמשיך, הדלתות פתוחות בפניו".

מעבר לסוגיה של מי יעמוד על הקווים, באשדוד מעודדים גם מהיכולת הטובה שהפגינו כלל שחקני הקבוצה, כשהם מאמינים שעם קצת יותר דיוק וריכוז, יכלו לסיים בתוצאה גבוהה הרבה יותר נגד קריית שמונה. בצוות המקצועי החמיאו בעיקר לחוליית ההגנה. ניר ברדע, שכבש את שער הניצחון, רשם את השני שלו העונה. גם דודי תירם הצליח להרשים ולנצל את ההזדמנות שניתנה לו בהרכב, לאור היעדרותו של טימותי אוואני הפצוע.