"כולם אגואיסטים, חושבים רק על עצמם"

ביקורת בק"ש על ההתקפה. גם נחמיאס וליאני ספגו אש

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.01.20 - 09:41
תחילת כתבה

עירוני קרית שמונה כבר עם הפסד שלישי בארבעה משחקים ואתמול היה זה תורה של מ.ס. אשדוד לחגוג על חשבונם של הצפוניים עם 0:1  בי"א. המחצית הראשונה הייתה מהמחציות החלשות של ק"ש העונה ורק בזכות יכולה אדירה של השוער, גד עמוס, ירדה הקבוצה בפיגור של שער אחד בלבד. במחצית השנייה זה כבר היה סיפור אחר. המחליפים מאליק פוסטר ואורי צעדון הכניסו הרבה התלהבות, הקבוצה הגיעה למספר מצבי הבקעה, אך לא הצליחה לכבוש.

בק"ש מצאו מספר אשמים להפסד ובראשם השופט. במועדון ביקרו את ההחלטה של לירן ליאני שלא להעניק להם פנדל לאחר נגיעת יד של יצחק אספה. "ה-VAR לא עזר לנו מתחילת העונה, מה יעזור לנו שיגידו שאנחנו צודקים?". גם קפטן הקבוצה, עידן נחמיאס, שכשל בשמירה בכדור הקרן על ניר ברדע, ספג אש ואף הוחלף במחצית. במועדון אמרו: "משהו רע עובר עליו, הוא לא מצליח לשחזר את היכולת מהעונה שעברה".

גם לשחקני ההתקפה הגיעה הביקורת: "הם לא פירגנו אחד לשני, כולם אגואיסטים וחושבים רק על המספרים של עצמם. דברים הולכים להשתנות. הם לא מפנימים שאנחנו קבוצת תחתית". אגב, יממה לפני המשחק הודיע החלוץ האירי, קיליאן שרידן כי הוא פצוע ולא יוכל ליטול חלק בהתמודדות.

קובי רפואה, שנראה מוטרד מאוד בסיום, צעק על שחקניו במהלך המחצית: "אנחנו לא במשחק, נראים רע מאוד". עומר לקאו התייחס לתקופה האחרונה: "משהו לא עובד, אנחנו כן רוצים ועובדים באימונים ורואים וידאו, אבל משהו לא עובד אנחנו יודעים לשחק כדורגל הראנו את זה העונה. אנחנו צריכים לשמור על יציבות". למרות שהקבוצה לא ניצחה בארבעת המחזורים האחרונים, לקאו אופטימי: "לא חושב שזה משבר, אני בטוח שאנחנו נציג כדורגל יותר טוב כבר במשחק הבא. אני מאמין ובטוח שנישאר בליגה".