בכורה לרייכרט בהרכב כפ"ס נגד בני יהודה

פדידה ישוב ל-11 של חיים שאמר: "מצפה שהחיזוק ישפר אותנו"

גיל לוין
גיל לוין  19.01.20 - 17:28
תחילת כתבה

הפועל כפ"ס זוכרת היטב את המפגש האחרון עם בני יהודה בסיבוב הראשון, אז השיגה ניצחון חשוב בבלומפילד, בעיקר לביטחון של הקבוצה. מחר (שני) תפגוש העולה החדשה פעם נוספת את הזהובים, כשהם מקווים לשמור על המומנטום מהניצחון 0:1 על סקציה נס ציונה במחזור האחרון ולהתרחק מעט מהקו האדום.

"מצפה לנו משחק קשה נגד קבוצה טובה. נצטרך להראות הרבה יותר טוב מהמשחק האחרון כדי לנצח", אמר מאמן הירוקים, אופיר חיים. "אני מצפה שהחיזוק ישפר אותנו, אבל בסופו של דבר השלד הקיים יצטרך לעשות את העבודה יחד עם השחקנים החדשים", הוסיף חיים, כשהוא מתייחס לשלושת השחקנים החדשים בקבוצה - שגיא דרור, שחקן ההתקפה הזר קיזיטו ובן רייכרט.

"בני יהודה קבוצה מצוינת", שיתף המגן השמאלי, אביב סולומון, "אבל הוכחנו כבר שאנחנו יודעים להתמודד מולם ומול רוב קבוצות הליגה. אנחנו צריכים לבוא ולעשות את הדברים שלנו ולהקשיב לאופיר, ונוכל להשיג את המטרה".

בפן האישי הוסיף סולומון: "לא פשוט לחזור מפציעה, היא עצרה לי מומנטום מצוין. אבל עכשיו אני מרגיש שחזרתי לעצמי. אני תמיד דורש מעצמי יותר, אני שמח על האמון שאופיר נותן בי ואני חייב להחזיר לו. יש פה מועדון טוב ואת כל התנאים להצליח. יש לנו גם קהל תומך ואנחנו צריכים אותו בימים האלו".

ברמה המקצועית מתכנן חיים מספר שינויים בהרכב. רייכרט יערוך הופעת בכורה בחוליית הקישור במקומו של דן עזריה, שירד לספסל. גם עומר פדידה ישוב מפציעה ויפתח על חשבונו של יהב אפריאט. בעמדת המגן הימני, נועם גמון יתפוס את מקומו של טום שלח החולה.

הרכב משוער: איתמר ישראלי, נועם גמון, סודיק אטנדה, טל מכלוף, אביב סולומון, בן רייכרט, גרשון קופי, עומר פדידה, שגיא דרור, בובקאר טראורה ובנג'מין קוקו.