כבר הולך? ספירובסקי שוקל לעזוב את הפועל ת"א

אשתו של הקשר דוחפת לפרידה מהאדומים וסוכנו בודק אופציות חלופיות עבורו. בגזרת הפצועים, חשש לקרע בארבע ראשי אצל ינקו, דגני כנראה סובל מהתכווצות בשריר בלבד. אחרי הניצחון הרביעי ברצף בליגה, במועדון חגגו: "לא זוכרים מתי לאחרונה היינו בצמרת"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  20.01.20 - 07:05
תחילת כתבה

בהפועל ת"א כבר התחילו להתרגל. האדומים רשמו עוד ניצחון אמש (ראשון), הפעם 1:3 על הפועל רעננה והאקס ניסו אביטן, שהיה החמישי ברצף בכל המסגרות. בסיום המשחק, שוב נראו חגיגות גדולות על כר הדשא ובחדר ההלבשה והחיוכים של אנשי ושחקני המועדון לא ירדו להם מהפנים. עם זאת, דווקא אחרי שסטפן ספירובסקי פורח לאחרונה, הוא עשוי לעזוב בקרוב.

מקורביו סיפרו לערוץ הספורט כי ספירובסקי שוקל לעזוב וכי סוכנו בודק עבורו אופציות. היות והפועל ת"א זו הקבוצה השנייה באירופה שבה ספירובסקי משחק, הוא יכול לעבור רק לליגות שמתחילות את העונה בחורף. ע"פ ההערכות, בנגקוק גלאס שעלתה לליגה הבכירה בתאילנד, היא הקבוצה שחושקת בשחקן ומוכנה להציע לו חוזה גבוה. אשתו של השחקן, שלא מרגישה בנוח בישראל, היא זו שדוחפת למעבר. גם בחודורוב מבינים שאם לספירובסקי תהיה הצעה קונקרטית "ביד" יהיה להם קשה מאוד להשאירו בכוח והם יבקשו כמובן פיצוי כספי.

המאמן הודה אחרי המשחק שספירובסקי אחד הזרים הטובים בארץ, אבל למרות שביעות הרצון ממנו והעובדה שיש לו חוזה גם לעונה הבאה, יש סימן שאלה גדול סביב הישארותו במועדון, וייתכן כי הצפון מקדוני יעזוב בחלון העברות.

בחזרה למשחק, האדומים המשיכו במומנטום שלהם עם ניצחון ליגה רביעי ברצף וחגגו בסיום: "פתאום מתהפכת לנו העונה" אמרו בשמחה במועדון. "אנחנו לא זוכרים מתי בפעם האחרונה היינו במקום החמישי בליגה או בכלל בחלק העליון של הטבלה, זה הזוי", אמרו בהלצה.

למרות התקופה הטובה והתוצאות הנהדרות, בחודורוב לא מוכנים להצהיר בשלב הזה על מטרות חדשות וגבוהות יותר, כששוב ניר קלינגר ממשיך עם אותה הגישה של לשמור את הרגליים של שחקניו על הקרקע. "אנחנו לא מדברים על מטרות חדשות, לאט לאט. רק לפני חודש היינו קרובים מאוד לקו האדום", אמרו במועדון.

לגזרת הפצועים. אוראל דגני ככל הנראה סובל מהתכווצות בלבד בשריר הירך האחורי ולא מפציעה חמורה יותר. בשלב הזה הקפטן אפילו לא יעבור צילום. מנגד, לאריק ינקו יש חשש לקרע במותן קסל (חיבור של הארבע ראשי) והוא יעבור בדיקת אולטרסאונד. השוער הרגיש "דקירה" ברגע הפציעה, שלרוב מעידה על קרע. השוער סבל מכאבים, אך בכל זאת רצה להמשיך לשחק. כזכור, גם יואב ג'ראפי פצוע (באצבע) ואמור להיעדר שבועיים. לכן, עידו שרון עשוי להיות זה שיעמוד בין הקורות מול כפ"ס בשבת.