תסכול ברעננה: "השופטים גמרו את המשחק"

ביקורת על האדום לעדי נמני. 2 זרים חדשים יוחתמו בקרוב

גיל לוין
גיל לוין  20.01.20 - 07:12
תחילת כתבה

תסכול גדול שרר בחדר ההלבשה של הפועל רעננה, אחרי ההפסד אמש (ראשון), 3:1 להפועל ת"א באצטדיון בנתניה. הקבוצה של ניסו אביטן כבר התחילה להתחבר, הגיעה במומנטום חיובי ונראתה טוב על כר הדשא, אך מהלך אחד בו נפסל שער שוויון של יוג'ין אנסה ומיד אחריו נשלף כרטיס אדום לעדי נמני, רוקן אותה מנטאלית והותיר אותה בעשרה שחקנים ובתחושת קיפוח.

בסיום המשחק ירדו שחקני הקבוצה זועמים אל חדר ההלבשה, כשדויד מתיאוס התקשה לקבל את רוע הגזרה וביקר את החלטותיו של עידן לייבה. "קשה לחזור אחרי דבר כזה", סיפרו בחדר ההלבשה, "הכרטיס האדום שהוצא לנמני היה מיותר. השופטים גמרו לנו את המשחק", אמרו שם בצער, ,והתוצאה לא משקפת את היכולת על הדשא. הפועל (ת"א) לא נראתה טוב".

מי שעבר ערב לא פשוט בעיקר בפן האישי, הוא ניסו אביטן שדמיין אחרת את המפגש עם האקסית וניכר היה כי התאכזב למדי מהחלטות השיפוט, תוך שהוא נאלץ להתמודד עם הקהל האדום של הפועל פעם נוספת, שלא חס עליו וצעק לעברו "ניסו תתפטר".

לצד כל אלו, ניסה המאמן, כדרכו, להסתכל על חצי הכוס המלאה והתעודד מהיכולת שהפגינה הקבוצה שלו שמציגה יכולת משופרת לאחרונה. מחמאות הגיעו ליואב תומר הצעיר שנמצא בתקופה אישית מצוינת וכבש משחק שני ברציפות, כמו גם לאנסה שרשם משחק נהדר וחבריו לקבוצה עודדו אותו לאחר שכאמור נפסל שערו.

בכל הקשור לחלון ההעברות, למרות המאזן המדאיג בטבלה העומד על 14 נקודות בלבד, בקבוצה עדיין פועלים באיטיות כשהם מבינים שהשינוי המהותי יגיע מגזרת הזרים. "אין ספק שנפלנו בבחירת השחקנים הזרים העונה", הודו בהנהלת המועדון, "בקבוצה כמו הפועל רעננה זרים צריכים להיות שוברי השוויון".

נכון לרגע זה צפויים להגיע לקבוצה שני שחקנים זרים, האחד על חשבונו של קרלוס ריבס שכרטיסו יוקפא לאחר שקרע את הצולבת והשני במקום יאיא קונה. קונה בן ה-21 שהגיע בקיץ האחרון לא הצליח להרשים ואינו נכלל בתכניות המקצועיות, כשהוא מתאמן בימים אלו בהפועל רמת גן מהלאומית.