לוי: "שנה קשה. צריכים את הקהל איתנו"

מאמן בני יהודה חושב על חיזוק: "סימנו כמה אופציות לרכש"

תומר לוי
תומר לוי  20.01.20 - 21:27
תחילת כתבה

מזל טוב: אחרי שהשיג ניצחון ראשון בכתום באמצע השבוע שעבר על הפועל עפולה במסגרת הגביע, אלישע לוי רשם ניצחון בכורה גם בליגה עם 0:1 קטן על הפועל כפר סבא. בעקבות התוצאה, בני יהודה עלתה למקום השמיני ורחוקה נקודה בלבד מהפלייאוף העליון.

"השגנו ניצחון מאוד חשוב, אך היה משחק לא טוב שלנו", אמר לוי בסיום. "נראינו רע במחצית הראשונה, אבל עברנו לשחק עם שני חלוצים ולכן החזקנו יותר בכדור והייתה הצטרפות רבה מהחלק האחורי. מוחמד גדיר חזר מפציעה ונתן לנו מהירות. אני לוקח מהמשחק את הנקודות שמאוד חשובות בטבלה הצפופה הזו. אנחנו צריכים לשחק מהר יותר ורוצים להביא שניים או שלושה שחקנים ואני בטוח שאם זה יקרה, אנחנו נראה הרבה יותר טוב".

על סוגיית הרכש אמר המאמן: "לא קל להביא שחקנים בינואר, אבל אנחנו עובדים מאוד קשה. סימנו כמה אופציות לרכש. ברור שהקהל של בני יהודה חווה שנים יפות והתרגל לזה אז מאוכזבים ומתוסכלים מהכמות שמגיעה למגרשים. זו שנה קשה אנחנו צריכים את האוהדים איתנו".

אלישע לא מקל ראש בהפועל חיפה לקראת רבע גמר גביע המדינה: "אין דבר כזה הגרלה טובה בשלב הזה. כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. עם זאת, חשוב לנו להתרכז בליגה, בני יהודה לא צריכה שיגידו לה מה זה גביע, כשיגיע הזמן נדבר על זה.

"מחמאות? אני שבע מהן ומחפש פרקטיקה"
בצד השני, אופיר חיים לא הסתיר את אכזבתו מהתוצאה: "אני חושב שכולם ראו את המשחק ומי שמבין וגם מי שלא מבין כדורגל, ראה קבוצה אחת ששלטה ללא עוררין. זאת לא רק שליטה, אלא גם שהגענו לאזורים מסוכנים ולא הצלחנו לעשות את הפס האחרון ולא בעטנו מספיק.

"זה הפסד אכזרי וכואב כי יכולנו להוציא יותר מהמשחק הזה. יש בשבת את הפועל ת"א וצריך להסתכל קדימה. המחמאות לא מעניינות אותי, אני שבע מהן ומחפש פרקטיקה ואיך מנצחים. הייתי מוכן לשחק גרוע ולקחת 3 נקודות, הן יחסרו לנו. יש לנו אפשרות לתקן בשבת".

על שחקני החיזוק שלו, המאמן אמר: "שלושתם יוסיפו המון בהמשך. לוקח זמן, אחד הקשרים האחוריים הטובים בליגה שלנו, קיזיטו, עוד לא בעניינים מנסים להכניס אותו מהר. הרגשתי את הקבוצה ונצטרך לדעת לנצח את המשחקים האלה. אם לא, אנחנו בבעיה. אנחנו מחפשים עוד שחקן ולא נביא סתם שחקנים אלא שוברי שוויון. הם חשובים לנו למלחמה על הסגל ואני מקווה שנביא עוד שחקן או שניים".