אבוקסיס: "רוצים להישאר בתמונה לאירופה"

ניצחון ליגה ראשון למאמן. סילבס: "חוסר האיכות שלנו בלט"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.01.20 - 22:05
תחילת כתבה

ספינת המדבר של יוסי אבוקסיס מתחילה להתייצב. אחרי ההעפלה לרבע גמר בשבוע שעבר, הפועל באר שבע השיגה הערב (שני) ניצחון ליגה ראשון בעידן יוסי אבוקסיס. זה לא היה קל, אבל הקבוצה מבירת הנגב ניצחה 0:1 את הפועל חיפה באצטדיון טרנר. מנגד, חיים סילבס יצא מאוכזב מההפסד של קבוצתו ואף דיבר על חיזוק שעשוי להגיע.

אחרי שראה את שאר קבוצות הצמרת מנצחות, בסיום המשחק, אבוקסיס נשמע הרבה יותר נינוח: "אנחנו רוצים להישאר באיזור שמוביל לאירופה, ויחד עם זה אנחנו בתמונת הגביע. הניצחון הערב היה חשוב כדי להגיע לשם בתקופה טובה".

המאמן, שהשיג את ניצחון הליגה הראשון שלו על הקווים של באר שבע, סיפר על החוויה שלו על הספסל באצטדיון טרנר: "בכל מקום שאאמן אני אהיה לחוץ, על אחת כמה וכמה כשמובילים בדקות הסיום, במשחק בית ראשון". מההתמודדות עצמה, המאמן היה מרוצה מאוד מהחילוף המוצלח, וכמו בניצחון על מכבי נתניה בגביע, זה מה שעשה את ההבדל: "אני שמח שמי שנכנס עשה את השינוי במשחקים האחרונים, השער של רמזי היה וואו אחד גדול, מגיע לו".

גם כובש שער הניצחון, רמזי ספורי, התייחס לניצחון: "הקבוצה עברה תקופה לא פשוטה וספציפית גם אני. יש ממני הרבה ציפיות ואני מבין את זה, אני שמח שזה בא עכשיו לידי ביטוי אומנם מאוחר אבל שמח, מכאן מקווה שנצא לדרך חדשה".

בצד המפסיד, חיים סילבס, נראה מעט אובד עצות, כשהוא סופר כבר הפסד חמישי מששת משחקי הליגה האחרונים: "אכזבה עצומה. הגענו לכאן ושחקנים נתנו הכל, בתוך האילוצים העמדנו את הקבוצה טוב, אבל חוסר האיכות שלנו, בעיקר בפעולה האחרונה בלט".

את הפער באיכות המאמן מקווה לפתור באמצעות רכש שבתקווה ייסגר בשבוע הקרוב, לדבריו של סילבס: "אנחנו מנסים להביא שני שחקני התקפה. יואב (כץ) עושה הכל כדי שזה יקרה ולא הכל תלוי בנו, עושים הכי טוב שאפשר. מצד שני אלו שפה טובים ויכולים להתעלות ולהיראות טוב, צריך טיפה יותר אמונה".