"הפועל ת"א לא תשחרר את ספירובסקי. נקודה"

למרות רצון הקשר, הקבוצה נחושה להשאירו. ינקו ייבדק היום

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  21.01.20 - 07:38
תחילת כתבה

"אנחנו לא נשחרר את סטפן ספירובסקי, נקודה", כך אמר היום (שלישי) גורם בכיר בהפועל תל אביב כתגובה לפרסום באתר ערוץ הספורט אתמול על כך שהקשר הצפון מקדוני שוקל לעזוב את המועדון כבר בחלון העברות הנוכחי. הסיבה לכך היא שאשתו לא מרגישה בנוח בישראל, וכי על פי ההערכות, יש לשחקן כבר הצעה מפתה מקבוצה בליגה הראשונה בתאילנד.

עם זאת, ספירובסקי יש חוזה גם לעונה הבאה בהפועל תל אביב, ואחרי שהפך בתקופה האחרונה לאחד מהשחקנים המשמעותיים בקבוצה, במועדון בונים עליו באופן טבעי, וכאמור, רוצים לראות אותו לובש רק אדום. עוד אמר אותו גורם בכיר לערוץ הספורט: "קבוצה אחרת רוצה את סטפן? שתשלם לפחות 700 אלף יורו, הוא שווה יותר", דבר שבהחלט מעיד כי האדומים יקשו מאוד על פרידה מהצפון מקדוני.

בתוך כך, אריק ינקו יעבור בדיקת אולטרסאונד בהמשך היום על מנת לאבחן את חומרת הפציעה. כזכור, השוער נפצע בניצחון על הפועל רעננה והוחלף, והחשש הוא שהוא סובל מקרע בשריר המותן כסל, דבר שעלול לגרום לו להיעדרות של מספר שבועות.

יואב ג'ראפי, שפצוע באצבע (שאותה כבר פרק העונה), התבקש לנוח עוד שבועים אבל ייתכן כי השוער יחזור מוקדם יותר בשל המצוקה בין הקורות. בינתיים, מכינים את עידו שרון בן ה-17 למשחק הקרוב מול הפועל כפר סבא. בתוך כך, משה סיני וניר קלינגר ערכו הבוקר שיחה עם החלוץ עלי כנאנה, בה הבהירו לשחקן כי הם מעדיפים שייצא להשאלה בחלון ההעברות הנוכחי.