הוא חוזר? עזרא סיכם עקרונית במכבי נתניה

הקשר מקווה להשתחרר בימים הקרובים. ביקורות על ג'אבר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.01.20 - 07:40
תחילת כתבה

ביום שאחרי ההפסד לבית"ר ירושלים בטדי, מכבי נתניה מתקרבת לחיזוק נוסף: חן עזרא סיכם עקרונית בשורות היהלומים, וממתין לשחרורו מקבוצתו הקפריסאית, אומוניה ניקוסיה. בשיחות שניהל השחקן עם גורמים במועדון עוד לפני המשחק בטדי, הוא הביע תקווה כי בימים הקרובים ישוחרר ויחזור לישראל כשסוכנו ניר אמיר מנהל את המגעים.

בנתניה הביעו אכזבה מובנת מהיכולת במחצית השנייה, שהובילה להפסד בטדי, שהיה גם החמישי בששת המשחקים האחרונים. שלושת השערים שספגה הקבוצה, הפכו את היהלומים לקבוצת ההגנה החלשה ביותר מבין הקבוצות שמעל הקו האדום.

מי שספג ביקורות הוא המגן הימני, כארם ג'אבר, שפעם אחר פעם הפסיד במאבקים מול לוי גארסיה, ומהאגף שלו הגיעו השערים. לעומתו, אלמוג כהן ממשיך להשתפר וזכה למחמאות, כמו גם רומן גולובארט שחזר להרכב אחרי תקופה ארוכה ללא כדורגל.

במועדון יודעים ששני המשחקים הקרובים מול הפועל חדרה ומ.ס אשדוד יקבעו אם נתניה תוכל לסיים בפלייאוף העליון. "אנחנו רחוקים רק 3 נקודות משם. זה לא בשמיים" אמרו בקבוצה והודו ל-400 האוהדים שעשו את הדרך מנתניה בקור ובגשם לטדי. גיא מלמד יחזור לסגל מול חדרה. גבי קניקובסקי קיבל אתמול את הצהוב התשיעי שלו ויחסר מול אשדוד כשעד אז מקווים בנתניה שזלאטן שחוביץ', המגן הסרבי החדש, ייכנס לכושר.