מוסא צפוי להיעדר כחודש וחצי: ישדרג אותנו

בבני יהודה מחכים לקשר שכבר סיכם: "מדובר בהשקעה". הקבוצה רכשה את חן והשאילה אותו לאשקלון עד תום העונה

תומר לוי
תומר לוי  21.01.20 - 12:55
תחילת כתבה

הראשון בשכונה: אלישע לוי חגג ניצחון בכורה בליגה על הקווים של בני יהודה אמש (שני) עם 0:1 קטן על הפועל כפר סבא בזכות שער של דור ז'אן. בכך, הכתומים עלו למקום השביעי בליגה והם רחוקים נקודה אחת בלבד מהפלייאוף העליון. שחקנים בקבוצה אמרו: "זה ניצחון שנותן הרבה אוויר, אבל המשחק היה זוועה, אולי הכי גרוע שלנו העונה".

מעבר לכך, כפי שפורסם הושג סיכום עם קשר אילבס הפינית על רכישתו של יוסיף מוסא הניז'רי. הקשר בן ה-21, שיחליף את איסמעילה סורו סיכם במועדון למרות השבר בבוהן כף הרגל. בבני יהודה אמרו: "הוא שחקן מצוין שישדרג אותנו. נספוג את הפציעה ובינתיים הוא ירשם כזר השישי שלנו. בעוד חודש וחצי הוא אמור לחזור לעניינים, נקווה שלא ייקח לו יותר זמן. זה שחקן ששווה להשקיע בו למרות הפציעה".

בני יהודה הוציאה הודעה בנושא: "יוסיף דאודה מוסא לא חתם במועדון. זה נכון שמתקיים משא ומתן מול נציגיו של השחקן, אבל לפרסם שהשחקן כבר חתם בקבוצה, זהו פרסום לא נכון, שיכול רק להזיק ולפגוע במגעים מול השחקן ונציגיו. במידה ושחקן כלשהו יחתום במועדון, אנו מבטיחים לכם שפלטפורמות המדיה הרשמיות של המועדון, הן מקור האינפורמציה האמין והמדוייק ביותר".

בתוך כך, הכתומים ממשיכים להפעיל לחץ על הפועל באר שבע לשחרר את תומר יוספי. ההערכה היא שהמהלך ייצא לפועל, כשב"ש תצרף שחקנים חדשים לסגל. בנוסף, בני יהודה מחפשת עוד שחקן אחד, לפחות לחלק הקדמי ותחכה לראות איזה שחקנים מכבי תל אביב תרצה להשאיל.

לערוץ הספורט נודע כי בני יהודה רכשה את איליי חן  (19) ממכבי פ"ת תמורת 400 אלף ש"ח והצעיר יושאל להפועל אשקלון עד סיום העונה. השחקן שעבר בנבחרות הצעירות של ישראל משחק בדרך כלל כחלוץ או בכנף. בבני יהודה רואים בו פוטנציאל גדול והוא הוחתם ל-3 שנים וחצי.