נמצא הפתרון? נתניה פנתה רשמית לבן הרוש

אחרי שצדק ברח, היהלומים פנו לאקס. כרגע, הפערים גדולים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.01.20 - 06:46
תחילת כתבה

פרסום ראשון. אחרי שהמו"מ עם שיר צדק לא צלח ובשל ההחלטה של הפועל ב"ש שלא להשלים את שכרו, במכבי נתניה עוברים לאופציה ב': לערוץ הספורט נודע לראשונה שהילומים פנו לעמרי בן הרוש, שחקנה של לוקרן הבלגית.

הבלם/מגן, שגדל במחלקת הנוער של היהלומים, שיחק בעבר בקבוצה במשך ארבע עונות, כשבמהלכן זכה לזימון בכורה לנבחרת ישראל. מאז, רשם בן הרוש 27 הופעות במדים הלאומיים. מאוחר יותר, עשה בן הרוש את הדרך למכבי ת"א ואחרי ארבע שנים בצהוב, הוא עבר למכבי חיפה ומשם ללוקרן, איתה ירד לליגה השנייה.

העונה, הקבוצה ממוקמת במקום האחרון בליגה השנייה והיא נמצאת בסכנת ירידה ממשית. הבעיות הכלכליות מנעו החתמת שחקנים בכירים, כשעל פי פרסומים בבלגיה גם השחקנים שישנם בסגל לא מקבלים באופן קבוע משכורות.

קפטן הקבוצה, אלמוג כהן, שוחח עם בן הרוש וינסה לתווך בין הצדדים, כשהפערים הכספיים נכון לרגע זה עדיין גדולים. במקביל, אחרי שחן עזרא סיכם עקרונית על חזרתו עד לסיום העונה, סוכנו ניר אמיר ממתין לאישור של אומוניה ניקוסיה על מנת להשלים את המהלך.

בתוך כך, ההפסד לבית"ר ירושלים, שהוביל לחמישה הפסדים בששת המשחקים האחרונים, גרם ללחץ רב במערכת. בשל כך, המשחק מול הפועל חדרה בראשון הפך בין רגע למשחק קריטי. הפער בין הקבוצות עומד כרגע על שלוש נקודות בלבד וניצחון עשוי להחזיר את היהלומים למאבק על המקום בפלייאוף העליון. "המשחקים מול חדרה ואשדוד הם אלה שיקבעו איפה נהיה", אמרו במועדון.