הקאמבק מתקרב: ורד עשוי לשוב מול נס ציונה

גם קונטה מתוכנן להשתתף מול הסקציה. אדרי ואזולאי בספק

תומר לוי
תומר לוי  22.01.20 - 11:09
תחילת כתבה

הקאמבק של עידן ורד מתקרב: כמעט עשרה חודשים מאז הופעתו האחרונה בליגה, והקשר עשוי להופיע בסגל בית"ר ירושלים במשחק מול סקציה נס ציונה. ורד, כמו אנטואן קונטה, מפגין התקדמות נאה באימונים, נראים טוב ובהחלט יילקחו בחשבון מבחינתו של המאמן רוני לוי. פרדי פלומיין המושעה וטל בן חיים הפצוע ימשיכו להיעדר, כשגם שלום אדרי ושלומי אזולאי נמצאים בספק מסיבות רפואיות.

לפניה של בית"ר רצף של ארבעה משחקי בית בחמשת המפגשים הקרובים בליגה (נס ציונה, בני יהודה, מכבי חיפה והפועל ת"א), בהם תקווה לשפר את מאזנה בטדי. שמונה משחקים היא קיימה העונה בעיר הבירה, מתוכם ניצחה רק בארבעה (ובטבלת משחקי הבית היא ממוקמת חמישית בלבד).

במקביל, בירושלים ממשיכים בחיפושיהם אחר מחליף זר לגדי קינדה. זו המטרה הראשית של הקבוצה, כשאח"כ יבדקו אפשרות לצרף גם שחקן ישראלי. קינדה נמצא בימים אלה בקנזס, שם עורך התרשמות במדי הוויזארדס מה-MLS. בית"ר אמנם הבהירה שבארץ, קינדה ישחק רק אצלה, אבל למרות כאלה גם הפועל ב"ש עשויה להיכנס לתמונת המו"מ עימו, במידה והעסקה עם קנזס סיטי לא תצא אל הפועל.

בתוך כך, הקבוצה הודיעה שתפתח בבירור מעמיק לאחר שהתקבלו תלונות על תקרית חריגה במשחק מול מכבי נתניה, שבה נטען כי מספר מאבטחים נהגו באלימות ביציע הצפוני. "בעקבות הממצאים הוחלט כי עבודתם של המאבטחים שהיו באירוע תופסק לאלתר", נכתב בהודעה של בית"ר. "אנו רואים בשיפור חוויית האוהד אחת המטרות המרכזיות שלנו והנושא מטופל במישור האישי מול האוהדים שנפגעו".