אוהדי נתניה ימחו בשישי. חשש במועדון שסגל יעזוב

המשטרה תציב שוטרים באימון. "מצפים מהם דווקא עכשיו להיות מאחורינו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.01.20 - 11:31
תחילת כתבה

משטרת נתניה תגביר את עירנותה סביב מתחם האימונים של מכבי נתניה בשכונת שפירא, זאת בעקבות מידע מודיעיני שהגיע לבלשים ואנשי המודיעין במשטרה לפיו אוהדי הקבוצה צפויים להגיע מחר (שישי) להפגין באימון כנגד השחקנים וההנהלה. שוטרים ובלשים צפויים להגיע למתחם.

היהלומים חוששים שמקרים כאלו יובילו את אייל סגל לשקול את המשך דרכו, אחרי שהבעלים היה זה שהציל את הקבוצה ורכש אותה מפירוק, בדרך שוב להיות אחת מקבוצות הצמרת בליגת העל. בעונה הזו בנתניה נפלו עם מרבית שחקני הרכש, בעיקר הזרים, והתקופה הלא טובה הכוללת הדחה מהגביע וחמישה הפסדים בששת המשחקים האחרונים הובילו ללחץ מצד הקהל.

"מותר לאוהדים להיות מאוכזבים. גם אנחנו מאוכזבים מהתוצאות, אבל אנחנו לא רחוקים יותר מדי מהפלייאוף העליון, ודווקא עכשיו ראוי שהקהל יהיה איתנו ואנחנו מצפים מהם להיות מאחורינו", אמרו השחקנים של הקבוצה. במידה ויגיעו האוהדים, אלמוג כהן ודני עמוס הוותיקים שבחבורה ייצאו לדבר איתם ולבקש מהם לעצור את המחאה ולתת גב למועדון.

לקראת המשחק ביום ראשון נגד הפועל חדרה, סלובודן דראפיץ' ושי ברדה לא צפויים לבצע יותר מדי שינויים מההרכב שהפסיד לבית"ר ירושלים. גיא מלמד עוד ממשיך להתלונן על כאבים במפשעה, זלאטן שחוביץ' עדיין לא בכושר וההתלבטות היא רק אם להכניס את אביב אברהם להרכב על חשבון אחד מהקשרים. חן עזרא, שסיכם במועדון, יידע היום אם אומוניה ניקוסיה תשחררו. אתמול שותף הקשר במסגרת הגביע הקפריסאי ולא מן הנמנע שעד השחרור, אם וכאשר, הוא ייטול חלק גם במשחק בראשון מול אנורתוזיס פמגוסטה.

כמו כן, בצל המצב, ממשיכים במועדון לנסות לשמח אוהדים, ואתמול יצא דראפיץ' לבקר ילד חולה אוהד נתניה שאף קיבל מהמאמן שי מהמועדון.