"פלייאוף עליון? לא יעזור אם נצעק את זה"

קלינגר והפועל ת"א נשארים צנועים: "הדברים נזילים ואם נירדם בשמירה, אנחנו ניענש". ג'ראפי צפוי לחזור לשער

שירי אלג'ם ויגאל גולדשטיין  23.01.20 - 13:16
תחילת כתבה

הפועל תל אביב נמצאת במקום לא מוכר. אחרי ארבעה ניצחונות רצופים, שהעלו אותה עד למקום החמישי בטבלה, החבורה של ניר קלינגר מגיעה למשחק בשבת מול הפועל כפר סבא כשהיא לא רק מקווה להמשיך במומנטום החיובי, אלא אף פייבוריטית לעשות זאת. במסיבת העיתונאים המסורתית לקראת המחזור, מאמן האדומים ניסה לשמור בכל זאת על צניעות.

"אנחנו מסופקים מהתקופה האחרונה, אבל תמיד יש אבל... מניסיוני בכדורגל, תמיד חשוב להיות עם רגליים על הקרקע ולא לאבד את זה", הדגיש קלינגר והוסיף: "אף אחד לא רוצה לוותר על ההזדמנות שיצרנו לעצמנו. פלייאוף עליון? לא יעזור לנו אם נצעק את זה. צריכים לזכור מאיזו נקודה התחלנו ובשום פנים ואופן לא לחזור לשם. אני לא אחד שמכבה שמחה, אבל מי כמוני יודע שהדברים הם נזילים ואם נירדם בשמירה, אנחנו ניענש".

בעוד אריק ינקו סובל מקרע בשריר הארבע ראשי וצפוי להיעדר בין שבועיים לשלושה, ויואב ג'ראפי נעדר בשני משחקי הליגה האחרונים בשל פציעה באצבע, להפועל תל אביב ישנה בעיה בין הקורות, ושוער קבוצת הנוער, עידו שרון בן ה-17, נמצא בכוננות. עם זאת, קלינגר הבהיר במסיבת העיתונאים: "ג'ראפי הפתיע את כולנו השבוע. הוא עושה מאמצים גדולים לשחק ועשה אימונים לא רעים בכלל. אני מאמין ומקווה שהוא יפתח בהרכב".

מאמן הפועל נשאל גם על האפשרות שאוראל דגני יעזוב בחלון הנוכחי ודחה זאת על הסף: "לא שמעתי על זה. הוא נמצא במועדון ענק ואני לא מאמין שהוא ירצה לעזוב מועדון כזה גדול. אני חושב שאלה סתם המצאות של סוכנים שמנסים לפגוע או לערער את היסודות החזקים שיש בקבוצה. לשמחתי אנחנו לא מתרגשים מכל הדיבורים האלה. זה יישטף עם המים".