בן שמעון: "אשדוד לא תתבטל בפני אף קבוצה"

המאמן החדש הוצג: "אוואט? מאוד רוצה אותו בצוות שלי"

גיל לוין
גיל לוין  23.01.20 - 11:10

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

מ.ס. אשדוד עברה שבוע מלא תהפוכות עם מינויו של רן בן שמעון לעמדת המאמן. אקס נבחרת קפריסין חזר למועדון וינסה להוביל אותו לדרך חדשה לאחר ארבעה ניצחונות בלבד ב-19 המחזורים הראשונים. כבר ביום שבת, בן שמעון יערוך את הבכורה המחודשת שלו מול האלופה מכבי תל אביב.

"יש לי חוב היסטורי לאשדוד. נוצרה הזדמנות, אתגר אותי מאוד לאמן פה. אני אוהב את המועדון ואת האנשים. אני מאוד שמח. מגיל קטן אני עומד בציפיות, ככה צריך להיות", אמר בן שמעון בפתיחת מסיבת העיתונאים. "אנחנו בונים את הצוות ואת הסגל. אני חייב כמה ימים. צריך לארגן את המערכת. אני רק יומיים בארץ. חסר קשר וחסר חלוץ, יש לנו סגל טוב וצעיר, וקבוצת נוער מדהימה".

המאמן הנכנס דיבר על רוני אוואט, שעדיין לא החליט האם להמשיך בצוות המקצועי: "רוני נמצא במצב מורכב, צריך להבין אותו. אני לא כועס, הנושא קצת רגיש. אני מאוד רוצה אותו בצוות שלי, אשמח שיהיה איתי. אני לא יכול להציב עדיין מטרות, עוד לא עשיתי אימון אחד. מאמין שנצרף 2-3 שחקנים כי עזבו אותנו גם. ראיתי שיש כישרון, יש גם עבודה - הווידאו צעק מספר צעקות. לכל אחד יש ראייה שלו, יש דברים שארצה לשפר פה. 4 ניצחונות מתוך 19 זו לא עובדה טובה".

על משחק הבכורה מול מכבי ת"א: "אנחנו מתעסקים בספורט. זה מה שיצא לנו. נתמודד ונעשה את הכי טוב. אני מאמין בחבר'ה שלי. באים לאתגר גדול מול הקבוצה הטובה במדינה. אנחנו לא מתבטלים בפני אף קבוצה".

בינתיים, המתח מול אוואט הפגוע נמשך גם היום. על אף שבן שמעון מעריך את אוואט ואף הצהיר כי ישמח שיעמוד לצדו בצוות האימון, הוא ממשיך להתעלם מאנשי המועדון שמנסים ליצור איתו קשר. נכון לרגע זה לא נראה שרוני ימשיך במועדון. בנושא אחר, הקשר סמואל אלאבי פרק את כתפו במהלך אימון הבוקר של הקבוצה ופונה לקבלת טיפול בבית החולים אסותא.