בית"ר מצפה לשחרור עטר, כדי לפתוח איתו במו"מ

כפי שפורסם לראשונה, הירושלמים בודקים אופציה להבאתו של חלוץ מכבי ת"א, שאינו רואה דקות בצהוב. המטרה: להחתים אותו לשנה וחצי. לוי לקינדה: "נזכור אותך כאן לטובה"

תומר לוי
תומר לוי  24.01.20 - 11:15
תחילת כתבה

כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, בית"ר ירושלים בוקדת את השיקולים הכלכליים בהבאת אלירן עטר ובשלב הראשון מצפה שישתחרר ממכבי ת"א ואז תפתח איתו במו"מ לשנה וחצי. מכבי ת"א מסרבת להשתתף בשכרו, אך כן מעוניינת לסיים איתו את ההתקשרות, כאשר הכוונה של הירושלמים היא להחתים את השחקן כבר בינואר.

עטר, שמסיים את חוזהו בקרית שלום בקיץ, אינו זוכה כמעט לדקות משחק העונה במכבי ת"א. הוא שותף רק ב-218 דקות ליגה ובחודש האחרון לא שיחק בכלל. בסך הכל פתח עטר בשלושה משחקים ובשני משחקים נוספים עלה כמחליף וכבש שער ליגה אחד.

בינתיים, בית"ר מתכוננת להתמודדות מול נס ציונה ביום ראשון, ללא גדי קינדה שהוצג אתמול באופן רשמי בקבוצתו החדשה - קנזס סיטי מליגת ה-MLS האמריקאית. הליגיונר הטרי פנה לאוהדי בית"ר באינסטגרם וכתב: "תקופה ארוכה שלא יצא לי להשמיע את הצד שלי. לילות רבים ללא שינה, עמוסים במחשבות. אתחיל ואומר שכל דקת משחק בשבילי בבית"ר היתה זכות".

קינדה התייחס לשמועות על חוסר המאמץ שלו בשבועות האחרונים: "לצערי חוויתי פציעה שמנעה ממני לשחק במשחקים האחרונים וזו הסיבה היחידה שלא עליתי למגרש. רוצה להודות למועדון העוצמתי שקיבל אותי בצורה כל כך מדהימה ממשה חוגג ועד אחרון העובדים במערכת ולקהל מספר 1 בארץ, שאני בטוח שיחסר לי בהמשך הדרך. אחזיק אצבעות מרחוק".

המאמן רוני לוי נפרד מהשחקן כשאמר: "מזל טוב לגדי, אנחנו אוהבים אותך. שמחים בהתקדמות שלך, עשית כאן עבודה נהדרת, נזכור אותך תמיד לטובה. שיהיה לך בהצלחה".

View this post on Instagram

שלום לכולם . תקופה ארוכה שלא יצא לי להשמיע את הצד שלי , לילות רבים ללא שינה עמוסים במחשבות. אתחיל ואומר שכל דקת משחק בשבילי בביתר הייתה זכות. לצערי חוויתי פציעה שמנעה ממני לשחק במשחקים האחרונים וזו הסיבה היחידה שלא עליתי למגרש. רוצה להודות למועדון העוצמתי הזה שקיבל אותי בצורה כל כך מדהימה ממשה חוגג ועד אחרון העובדים במערכת. ולקהל מספר אחד בארץ שאני בטוח שיחסר לי בהמשך הדרך שלי, אני יודע שעוד ניפגש בעתיד! אחזיק אצבעות מרחוק!💛🕎 שלכם תמיד, גדי קינדה .

A post shared by Gadi Kinda (@gadikindaa) on

לוי התייחס לחשיבות המומנטום לאחר הניצחון 1:3 על מכבי נתניה: "הניצחון על נתניה היה חשוב לנו. אני מקווה שנמשיך את המומנטום בבית שלנו עם הדחיפה של הקהל. מול נתניה גילינו יכולת טובה והרבה אנשים באו לתמוך בנו. אני מקווה שהם ימשיכו גם במשחק הבא וניתן להם סיבות לשמוח ולהנות".

שי קונסטנטין סיפר על החזרה שלנו לעניינים: "זה תמיד ישמע כקלישאה, אבל צריך לעבוד קשה, לא להוריד את הראש גם כשאתה לא משחק. יש גם שיחות אישיות אבל בעיקר צריך לעבוד באימונים כמו שצריך. כי אם אתה שומר על קו רציף באימונים שלא תלוי באם אתה משחק או לא, בסוף כשתשחק אתה תעשה את העבודה כמו שצריך. תמיד כיף לשחק בהרכב. אנחנו נמצאים בתקופה מדהימה וצריך להמשיך ככה".