"הדרך שלנו תנצח": נתניה לא מאבדת אמונה

היהלומים מול חדרה. בכורה לשחוביץ', העברת עזרא תיסגר?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.01.20 - 08:06
תחילת כתבה

מחאות של אוהדים, חמישה הפסדים בששת המשחקים האחרונים וטונות של לחץ - כך תעלה הערב (ראשון) מכבי נתניה למשחק של להיות או לחדול, משחק בו היא חייבת לנצח כדי להישאר צמודה למקום שמוביל בסיום העונה הסדירה לפלייאוף העליון.

צמד המאמנים, סלובודן דרפיץ' ושי ברדה, היו מרוצים מהגישה באימונים האחרונים ובאסיפת השחקנים הם אמרו: "אנחנו לא נשנה את השיטה והדרך שהובילה אותנו כל הזמן, היא גם זו שתחזיר אותנו חזרה לצמרת ותנצח. אנחנו מאוד מאמינים במי שנמצא כאן ותומכים בכם גם ברגעים האלו".

המאמנים התרכזו באסיפה בלוסיו ורועי זיקרי ומתכננים שינוי בהגנה, כשאת כארם ג'אבר יחליף להופעת בכורה זלאטן שחוביץ' הסרבי. ויקי כחלון יוסט לעמדת המגן הימני. בחלק הקדמי, גיא מלמד יחזור לסגל אחרי שסבל מרגישות במפשעה ויהווה עוד אופציה התקפית טובה מהספסל. יחמיר היקה, שלא בתוכניות, טרם מצא קבוצה.

בנושא חן עזרא, הבטיחו באומוניה ניקוסיה תשובה עד מחר. הקשר, שכבר סיכם את תנאיו בנתניה, אמור לשחק הערב מול אנורתוזיס פמגוסטה בקרב צמרת בקפריסין. במועדון מקווים שהקפריסאים לא יעשו בעיות, אחרי שהמאמנים הבהירו כי עזרא הוא השחקן שיכול לשדרג ולהוות שובר שיוויון במאבק על הכרטיס לפלייאוף.

ההרכב המשוער: דני עמוס, ויקי כחלון, רומן גולובארט, טים הויבך, זלאטן שחוביץ', אלמוג כהן, ניקולס אולסק, גבי קניקובסקי, רועי קהת, יונס מלדה, פאטוס בצ'יראי.