קבהא: הסגל שלנו לא נופל מזה של מכבי ת"א

שחקן באר שבע לפני המפגש בטרנר. אבוקסיס: נצטרך לשחק חכם

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.01.20 - 11:07
תחילת כתבה

בעוד היא מנסה להתאושש מה-0:0 מול קרית שמונה והנהמות של חלק מאוהדיה לשחקנים שחומי העור של היריבה, כבר ברביעי הקרוב מחכה להפועל באר שבע מפגש מול המוליכה, מכבי ת"א בטרנר. יוסי אבוקסיס ייאלץ להסתדר ללא דוד קלטינס המוצהב. אל הנעדרים מצטרפים לואי טאהא, שסובל מווירוס ורמזי ספורי, שפרק את כתפו. מרוואן קבהא טוען לרגישות במפשעה ובמועדון ינסו להכשירו.

"זה נכון שמכבי ת"א בעונה טובה, דומיננטית, מובילה את הליגה את הליגה", ציין אבוקסיס במסיבת העיתונאים, "יש לשחקנים שלנו הרבה מחויבות, הם נותנים הכל. אנחנו צריכים להוציא יותר ממשחק ההתקפה שלנו ואם נצליח לעשות את זה, אנחנו יכולים לצאת עם תוצאה טובה ואני מקווה שנעשה את זה. אם נבוא חכמים ועם הדחיפה של הקהל והרצון של השחקנים, אפשר לעשות תוצאה טובה". המאמן מכיר בצורה מצויינת את אחד מכוכבי היריבה, יונתן כהן: "הוא בעונה גדולה, אבל במכבי ת"א יש הרבה שחקנים דומיננטים. גם לב"ש יש שחקנים טובים. צריך לדעת להיות חכם. אם נעשה את זה טוב, נוכל להשיג תוצאה טובה".

המאמן נשאל על האפשרות שיגיע חיזוק ואמר: "לא באתי כדי לבכות על הסגל. התפקיד שלי הוא לעשות את הסגל הזה יותר טוב. אנחנו יכולים להיות יותר טובים. עם זאת, יש רצון להתחזק בחלק הקדמי. צריך לעשות את זה בשקט. לפעמים שחקן או שניים משפרים את כולם. בכל סגל או בכל הרכב נצטרך לתת קרב ברביעי. המחשבה היא גם לשנה הבאה, אבל אנחנו לא מוותרים על השנה הזו. נרצה להיות טובים ודומיננטים. אי אפשר לעשות שינויים גדולים מדי בינואר. מקווה שיהיו לנו שני שחקנים שנוכל לסגור עד סוף השבוע. לפעמים שחקנים לא רוצים להגיע לישראל. אני מאמין שהכל קורה לטובה, שחקנים צריכים להגיע לפה רעבים ולא בשביל החוזה".

קשר הפועל ב"ש, מרוואן קבהא, נשאל על הקריאות הגזעניות של הקהל במשחק מול ק"ש: "אני אישית לא שמעתי את הקריאות. המועדון גינה את זה ואנחנו מתנצלים אם מישהו נפגע מקרית שמונה. כולנו נגד הגזענות. במועדון הזה יש ערכים". על היריבה ברביעי הוסיף: "אנחנו לא מגיעים במצב הכי טוב כמו בשנים האחרונות. אלה שני מועדונים גדולים וזה משחק חשוב בבית שלנו. נתכונן בצורה הכי טובה למשחק. פער הנקודות בטבלה הוא לא הפער האמיתי בין הקבוצות. היו הרבה דברים שהעצימו את הפער. מבחינת סגל, אנחנו לא נופלים מאף קבוצה".