רשמית: מילאלי מאיימבלה חתם בבני יהודה

הדרום אפריקני (23) הצטרף עד סוף העונה. מעקב אחר שועה

תומר לוי
תומר לוי  28.01.20 - 15:20
תחילת כתבה

לא רק בית"ר ירושלים. מסתבר שבעקבות כל הבלאגן בין מכבי חיפה לירדן שועה, החלוץ מעורר עניין במועדונים שונים בארץ, ביניהם בני יהודה. על אף ההתעניינות, הזהובים לא מחכים. היום במועדון הודיעו על החתמתו של שחקן ההתקפה בן ה-23, מילאלי מאיימבלה.

אחרי ההפסד אתמול (שני) 3:1 למכבי חיפה, בקבוצה אמרו: "המחצית השנייה הייתה אחת הטובות שלנו העונה. היינו שווים נקודה. אם נדע לקחת את היכולת הזו להמשך, מצבנו יהיה מצוין". אחת הסיבות לכך שכבשו רק שער אחד היא חוסר המחץ בהתקפה. לשם כך צורף היום שחקן הכנף מילאלי מאיימבלה בן ה-23, שהתחיל את העונה בפארנסה מוליכת הליגה השנייה בפורטוגל. הדרום אפריקני, חתם עד לסיום העונה ולקבוצה יש אופציה לגביו גם לשנתיים נוספות.

חוץ מהרכש החדש, בני יהודה עוקבת אחרי ההתפתחויות בגזרת ירדן שועה. במידה שיעקב שחר יחליט להשאיל את השחקן, הזהובים, בשורותיהם שוער כבר שיחק בעבר בעדיפות גבוהה לקלוט אותו.  בני יהודה זקוקה כמה שיותר מהר לשחקנים בהתקפה, ושועה מתאים לקבוצה כמו כפפה ליד.

בעניין אחר, כפי שפרסמנו לראשונה כאן באתר ערוץ הספורט, הבדיקות הרפואיות של עומאר אדארי, החלוץ השבדי ממצוא מרוקני, יצאו לא תקינות והצביעו על בעיה בלב. הדבר הביא לכך שהמועדון נאלץ לשחרר את השחקן, שתנאיו סוכמו לשנה וחצי. הוא סירב לעבור אקו לב.