מכבי ת"א: המעבר של עטר תלוי בו ובבית''ר

החלוץ לא בתכניות. טרם התקבלה החלטה בנוגע לחוזז ושוינפלד

תומר לוי
תומר לוי  28.01.20 - 11:20
תחילת כתבה

מה יעלה בגורלו של אלירן עטר? החלוץ שממעט לקבל קרדיט מוולדימיר איביץ', לא בתכניות של האלופה והצהובים ממתינים לראות מה תהיה ההחלטה של בית"ר ירושלים, שכרגע המועמדת הבכירה לקלוט אותו. יחד עם עטר, גם מתן חוזז, ניק בלקמן ואארון שוינפלד עשויים למצוא את עצמם מחוץ לקבוצה, ההחלטה בנוגע אליהם תיקבע לקראת סוף חלון ההעברות.

מכבי ת''א העבירה את הכדור לידיים של בית''ר ירושלים בנוגע לאלירן עטר. בקבוצה הבהירו שלא ישתתפו בשכר של השחקן, וכמו כן לא יינתן לו פיצוי. כתוצאה מכך, היחידים שיתנו את התשובה על עתידו של עטר, הם הקבוצה מהבירה והשחקן עצמו.

יחד עם עטר, שלושה שחקני התקפה נוספים של הצהובים גם עשויים לעזוב. חוזז בלקמן ושוינפלד עשויים לצאת להשאלה, או להשתחרר מהקבוצה לחלוטין, כאשר ההחלטה לגבי השלושה אינה חד משמעית והתשובות יתקבלו לקראת סיום חלון ההעברות.

בכיוון ההפוך, השם החם שעלה בתקופה האחרונה כחיזוק לקבוצה, הוא קייס גאנם. החלוץ של הפועל רעננה מועמד כבר תקופה ארוכה להצטרף, אך נכון לרגע זה נראה שאין התקדמות בנושא. כמו כן גם לגביו עשויות להיות התפתחויות עד סוף חלון ההעברות.

בנושא אחר, מכבי ת"א החלה להתכונן להתמודדות נגד ב"ש במחזור הקרוב. איביץ' צפוןי לפתוח נגד הפועל באר שבע באותו הרכב שניצח את אשדוד במחזור האחרון, כאשר השינוי היחיד שעשוי להיות, הוא בחוד, כששכטר יפתח על חשבונו של צ'יקו אופאדו.

עוד לקראת המחזורים הבאים, במכבי תל אביב מרוצים מקצב מכירת הכרטיסים למשחקים הבאים, כאשר תוך פחות מ-24 שעות מאז החלה מכירה, נרכשו למעלה מ-1000 חבילות הכוללות כרטיס לדרבי ולשני משחקי הבית הקרובים נגד הפועל רעננה ועירוני קריית שמונה.