וילדסחוט: "נעשה הכל כדי לזכות באליפות"

ההולנדי של חיפה בראיון במולדתו: "הדימוי שלי על ישראל השתנה ברגע שהגעתי לפה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.01.20 - 13:24
תחילת כתבה

אניק וילדסחוט מתרגל לחיים בישראל. הקיצוני ההולנדי שהגיע למכבי חיפה בקיץ מתחיל לאט לאט להכנס לקצב ולתקוע יתד בהרכב של מרקו בלבול. השחקן בן ה-28 התראיין היום (שלישי) לתקשורת ההולנדית וסיפר על החוויות שלו מהתחנה האחרונה שלו בארץ הקודש.

ההולנדי נשאל על קבוצותיו ובהווה ובעבר וסיפר באופן פרטני על מכבי חיפה: "לכל אדם יש דימוי מסוים על ישראל וגם לי היה לפני שהגעתי ועכשיו הוא השתנה. לכן היה לי חשוב להשיג אינפורמציה רחבה יותר על ישראל מאנשים שחיים שם או שיחקו שם. כל הפידבקים היו חיוביים ולכן החלטתי להגיע לשחק פה. אין לי חרטות על המהלך".

עוד אמר וילדסחוט: "במונחים של כדורגל, מכבי חיפה היא מועדון גדול עם מאגר אוהדים בכל המדינה. כל משחק בית שלנו, היציעים כמעט מלאים ובמהלך משחקי החוץ מגיעים בין 3,000 ל-4,000 אוהדים מחיפה".

וילדסחוט סיפר על המצב בטבלה: "שש הקבוצות המובילות בליגה הן קבוצות חזקות שרוצות לשחק כדורגל חיובי, כל היתר בעיקר מעדיפות להתייצב מאחורי כדור ולהגן, מה שלא תמיד הופך את הכדורגל להנאה בישראל. אני מחכה מאוד לפלייאוף וכרגע אנחנו בפער של 4 נקודות ממכבי ת"א. אנחנו נעשה הכל כדי לזכות באליפות בתקופה הקרובה".