אחרי העימות: בריהון זומן לבירור משמעתי

קשר אשדוד התעמת עם בן שמעון. הערכה: ימשיך במועדון

גיל לוין
גיל לוין  28.01.20 - 16:08

תגיות: יעקב בריהון

תחילת כתבה

מ.ס אשדוד כולה מסתגלת למאמנה החדש על הקווים, רן בן שמעון, ובזמן שכלל השחקנים מנסים להרשים את המאמן, יש אחד שיצר לעצמו רושם לא מוצלח במיוחד. במהלך ההפסד 2:0 למכבי ת"א בשבת האחרונה, יעקב בריהון, שנכנס כמחליף בדקה ה-54, הצליח להוציא את המאמן מדעתו לאחר שלא מילא אחר ההוראות הטקטיות. השחקן ירד מכר הדשא אל חדר ההלבשה זועם במיוחד ועימות נרשם בינו ובין המאמן שדרש להעיף אותו מהקבוצה.

הקבוצה שבה היום (שלישי) לאימונים לאחר יום מנוחה ובריהון לא הורשה להתאמן ואף התבקש להתייצב מחר לשיחת בירור מול המאמן וההנהלה בעקבות האירועים. יש לציין שבהנהלת הקבוצה הבהירו לשחקן שלא לחפש קבוצה חדשה ונראה כי לאחר שיחת הבירור, השחקן ימשיך במועדון. יחד עם זאת, לאור המתח מול בן שמעון, קבוצות הליגה, ביניהן הפועל חיפה, כבר התחילו ללטוש עיניים.

כזכור, בריהון שהגיע לעיר הנמל בקיץ האחרון מבית"ר ירושלים וחתם לשלוש שנים, יועד להיות שחקן מפתח בהרכב של האשדודים, לא הצליח להשתלב ומצא עצמו שוב ושוב על הספסל של רוני אוואט. לפני כשבועיים זומן השחקן לשיחה שהוגדרה חיובית מול ג'קי בן זקן שהבהיר לשחקן כי הוא מאמין בו ומעוניין שישאר במועדון.