"פירקנו אותם": איביץ' לא התרשם מבאר שבע

מאמן מכבי ת"א עקץ: "הם רק בזבזו זמן ברבע השעה האחרונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  29.01.20 - 22:35
תחילת כתבה

מכבי תל אביב ספגה עוד מכה קטנה במירוץ שלה לאליפות שנייה ברציפות כשסיימה ב-1:1 מול הפועל באר שבע באצטדיון טרנר. הצהובים היו דומיננטים לאורך כל ההתמודדות, אבל הצליחו להבקיע שער אחד מרגליו של צ'יקו אופואדו. ניב זריהן ניצל טעות קשה בהגנה כדי לאזן. אבי ריקן ואילון אלמוג החמיצו ממצבים קורצים ופספסו הזדמנות להגדיל את הפער ממכבי חיפה לשבע נקודות. כעת, הירוקים יכולים לצמק אותו לשתיים בלבד עם ניצחון על הפועל כפר סבא.

"הגיע לנו לנצח, אבל זה הכדורגל", ציין המאמן ולאדן איביץ', "החמצנו הרבה הזדמנויות, בעיקר במחצית השניה. היינו יכולים לגמור את המשחק ואז עשינו טעות בהגנה והם הצליחו לכבוש מבלי להגיע למצב. זה קורה. זה משחק אחד, יש עוד הרבה משחקים. אם נשחק כמו במחצית השניה, הכל יהיה בסדר".

איביץ' נשאל על המאזן העגום של מכבי ת"א מול יוסי אבוקסיס, וענה: "אני לא יודע, הקבוצה שהייתה אלופה שלוש פעמים בחמש שנים אחרונות שיחקה עם עשרה שחקנים מאחורי הכדור. הם בזבזו זמן ב-15 דקות האחרונות. פירקנו אותם. היה לנו רגע אחד לא טוב והם ניצלו זאת. על המשך מאבק האליפות מול חיפה הוסיף: "אנחנו מכינים את עצמנו למאבק עד הסוף, נעשה את זה משחק אחר משחק. ננוח ונתוכנן למשחק הבא. זה תלוי רק בנו. אנחנו מכבדים את כל היריבות".

כובש השער לזכות מכבי ת"א, צ'יקו אופואדו, הוסיף: "כולנו מאוכזבים. היו לנו הרבה הזדמנויות במחצית השנייה והיינו צריכים להרוג את המשחק. מכבי חיפה? אכפת לנו רק מעצמנו, מהנקודות שאנחנו משיגים או לא. זו עונה קשה מאוד ואנחנו מודעים לזה, אבל מתייחסים רק לעצמנו".