חוזר הביתה: חן עזרא סיכם במכבי נתניה

כפי שפורסם: הקשר שוחרר מאומוניה ויחתום עד לסיום העונה. היהלומים גם במו"מ עם בלם סרבי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  31.01.20 - 11:12
תחילת כתבה

אלמוג כהן שב למקורות אחרי שנים רבות בגולה וכעת תורו של חן עזרא. מכבי נתניה הודיעה היום (שישי) שהקשר סיכם בקבוצה בה גדל על חוזה עד לסיום העונה עם אופציה לעונה נוספת. הוא יגיע ארצה וצפוי לחתום בראשון בכפוף לבדיקות רפואיות. על מועמדותו פורסם לראשונה בערוץ הספורט.

למעשה, מכבי נתניה חשקה בעזרא עוד בקיץ ורצתה לראות אותו חוזר בדיוק כמו אלמוג כהן, אבל המו"מ אז לא הבשיל לכדי חתימה. כעת, הקשר שפרץ אצל היהלומים לפני שעבר למכבי חיפה ינסה לעזור להם להשיג את הכרטיס לפלייאוף העליון במה שתהיה התחנה השמינית בקריירה שלו.

מלבד זה, אחרי עזיבתו של רומן גולובארט, עליה פורסם לראשונה בערוץ הספורט, היהלומים כבר חושבים על הצעד הבא, ועומלים אחר מציאת מחליף. נתניה נמצאת במשא ומתן מתקדם עם סבטוזאר מרקוביץ', בן 19, בלם נבחרת סרביה הצעירה שנרכש ביולי האחרון ע"י אולימפיאקוס תמורת סכום של 1.5 מיליון יורו.

מרקוביץ' נחשב לפוטנציאל גדול, אבל באולימפיאקוס הוא טרם קיבל דקות משחק, ובקבוצה מעוניינים שישתפשף דרך השאלה, על מנת לצבור ניסיון. סוכנו של זלאטן שחוביץ', הסרבי החדש של נתניה, היה זה שהמליץ על הבלם המתנשא לגובה של 185 סנטימטרים.

באשר לעזיבות, בני יהודה גיששה בנוגע לסתיו פיניש, אך בקבוצה לא מתכוונים לשחררו. יחמיר היקה עדיין לא מצא קבוצה, ואלא אם כן תהיה הפתעה מרעישה בשבוע הבא (עם סגירת חלון ההעברות החורפי), נתניה תיאלץ להשאירו בסגל. במקביל, דראפיץ' וברדה יחסרו את גבי קניקובסקי המוצהב במשחק החוץ מול מ.ס. אשדוד בשבת, ואביב אברהם צפוי להחליפו בקישור.

ההרכב המשוער: דני עמוס; ויקי כחלון, דולב אזולאי, טים הויבך, זלאטן שחוביץ'; אלמוג כהן, ניקולאס אולסק, אביב אברהם, רועי קהת; יונס מלדה, פאטוס בצ'יראיי.