וארן תקף: "קשה לשחק עשרה מול 12"

בית"ר זועמת והחלוץ מחה על החלטות השיפוט. רוני לוי: "חסרון גארסיה? קצת אכלנו אותה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.02.20 - 22:23
תחילת כתבה

מאבדת אחיזה. בית"ר ירושלים פנטזה על מאבק האליפות, אך שוב בעטה בדלי בבית כפי שעשתה לפני חודש מול עירוני קריית שמונה. הערב (ראשון) הקבוצה מהבירה שמטה יתרון והפסידה 3:1 לבני יהודה בטדי, ובכך הפער ממכבי חיפה במקום השני נותר 6 נקודות, וההפרש מהמוליכה מכבי תל אביב עומד על 11. לקראת המשחקים הבאים לרוני לוי יש גם בעיה בסגל, בעקבות הרחקת אנטואן קונטה והכרטיס הצהוב של לוי גארסיה.

המאמן נראה נסער לאחר שריקת הסיום והגיב על כך: "כשאתה מפסיד אתה כועס ונסער. משחק לא טוב שלנו, גם כשהובלנו לא שיחקנו מספיק טוב. יחד עם זאת היינו חייבים לשמור על היתרון, גם כשהיינו ב-10 שחקנים. לא היה משחק טוב, קבלת החלטות פחות טובה שלנו. לא היה שטף וזרימה".

על חסרונו של גארסיה מול חיפה ושל קונטה מול כפ"ס הוסיף לוי: "עם הפסד יוצאים עם הרגשה רעה מאד. קצת אכלנו אותה, אנחנו משחקים עוד יומיים ולכפ"ס יש יום יותר. נתאושש ונמשיך למשחק הבא. הכרטיס האדום? כעסתי והתאכזבתי, הצהוב הראשון לפחות היה נראה לי קל מדי. עשינו טעויות שלא צריך לעשות ושילמנו על זה ביוקר".

מי שהיה פחות רגוע מההפסד הוא אנתוני וארן, שכבש את שער היתרון של בית"ר. החלוץ מחה כנגד החלטות השופטים באינסטגרם וכתב: "קשה לנצח עם עשרה שחקנים מול 12".

דן איינבינדר ניסה להסביר מה קרה בדקות האחרונות: "קשה לי להסתכל אחורה ולנתח למה הפסדנו, אבל ככל הנראה הגיע לנו. הפנים קדימה. ההרחקה? היא השפיעה עלינו והיה לנו קשה לשחק מחצית שלמה ככה. הגענו לדקה ה-70 ואז ספגנו, יכולנו לעשות יותר. יש משחקים שצריך לשמור על תוצאה, לא עשינו זאת. להתפרק? אני חושב שזו לא המילה הנכונה. ניסינו להשוות אחרי שבני יהודה הפכו והיו שטחים פתוחים, אבל ספגנו את השלישי".

בצד השני אלישע לוי היה כמובן מחויך: "כשמנצחים צריך לחייך, אין סיבה שלא. מותר לשחקנים לחייך, עבדנו קשה מאד ובאנו לנצח. אני מאמין שאם צפיפות כזו בטבלה, אם נדע לשחק כמו המחצית השנייה גם מול חיפה.... להתגונן עם הרבה שחקנים ולצאת מסודר ולא להיבהל.... היום עשינו ניצחון, הטבלה מאד צפופה. חולשה של בית"ר? אני חושב שצריך לתת לנו קרדיט, הם באו מרגע ראשון בגישה שלא חוזרים בלי נקודות".