האלטרנטיבה: חתוכה החל להתאמן בבני יהודה

אם עסקת חוזז תיפול, שחקן לוד יגיע. אופציית זר על הפרק

תומר לוי
תומר לוי  03.02.20 - 14:29
תחילת כתבה

מה לא עברה בני יהודה העונה. החל מירידה חדה ביכולת, דרך עזיבתו של יוסי אבוקסיס ועד אינספור הפגנות נגד ברק אברמוב - אבל אתמול (ראשון) סוף כל סוף הגיע רגע שמח, כזה שהעלה חיוך על פניהם של אנשי המועדון. כעת, אחרי שהתעללו בבית"ר ירושלים בטדי, עושה רושם שהזהובים רק קיבלו תיאבון ולראייה, מסע הרכש עלה הילוך.

בתור התחלה, בבני יהודה יעשו מאמץ נוסף על מנת לשכנע את מתן חוזז לעבור לשורותיהם ממכבי ת"א. כזכור, הקבוצה של אלישע לוי כבר הגיעה לסיכום עם הצהובים על רכישת מחצית מכרטיס השחקן של חוזז בחצי מיליון יורו. במקביל, המאמן עשוי לצרף זר נוסף בימים שנותרו עד סגירת חלון ההעברות.

במידה שעסקת חוזז תיפול שוב, בבני יהודה כבר הכינו אלטרנטיבה - שקד חתוכה. שחקן הכנף, שרושם עד כה חצי עונה טובה בבני לוד מהליגה הלאומית, הגיע להתרשמות במועדון וכבר התחיל להתאמן - ואם ירשים, יוחתם במקומו של חוזז.

"זה היה ניצחון חשוב מאוד", אמר כובש הצמד, דור ג'אן. "רוב הקבוצות יוצאות מטדי בלי נקודות, אבל אנחנו האמנו מהשנייה הראשונה. היינו לא פחות טובים במחצית הראשונה וירדנו בפיגור, אבל אז הגיע האדום והבקענו שלושה שערים. באופן אישי אני מתעסק בעיקר בעבודה קשה, אם אמשיך להבקיע אקבל את הקרדיט לבד. קרדיט זה לא משהו שנותנים לעצמך, אלא משהו שמרוויחים".

על האירועים בחצי השעה האחרונה של ההתמודדות, שהובילו להרחקת אנטואן קונטה, הוסיף ג'אן: "הכרטיס האדום הוציא אותם מאיזון, אבל אנחנו נשארנו רגועים וזה השתלם לנו. הניצחון הזה נתן לנו הרבה ביטחון, אבל יש כבר משחק אמצע שבוע מול קבוצה באיזור המקומות שלנו - זו המטרה הבאה. אלישע? לכל מאמן יש את ה'אני מאמין' שלו, אנחנו עוד לומדים אותו ואת הדגשים שלו".