ההתלבטות של מרקו בלבול ל-11: חזיזה או פלקושצ'נקו

סיינסברי ומאבוקה ישובו להרכב של מכבי חיפה לקראת המשחק מול הפועל ת"א. במועדון אמרו: "היה לנו פנצ'ר נגד כפ"ס, אבל החלפנו גלגל". שועה יהיה בסגל. ומה קורה עם אוטין?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.02.20 - 09:32
תחילת כתבה

הניצחון של מכבי תל אביב על הפועל רעננה אתמול (שני) הגדיל את הפער בין הצהובים למכבי חיפה ל-8 נקודות בטבלת ליגת העל. על מנת להישאר צמודים ולאיים על תואר האליפות, הירוקים מהכרמל יצטרכו לנצח הערב (20:15, ישיר ב-5SPORT) את הפועל תל אביב.

מרקו בלבול מתכנן שלושה שינויים בהרכב. להגנה ישובו טרנט סיינסברי וארנסט מאבוקה, כשבקישור קיימת התלבטות של המאמן בין מקסים פלקושצ'נקו, שתורגל אתמול דקות ארוכות, לבין דולב חזיזה. במקרה ופלקושצ'נקו ייבחר ל-11, צ'ארון שרי יפתח באגף.

"כדי שהליגה לא תברח, אנחנו חייבים לנצח", אמרו במועדון. "היה לנו פנצ'ר נגד הפועל כפר סבא, אבל החלפנו גלגל".

כמו כן, ירדן שועה ייכלל בסגל וצפוי לקבל דקות אחרי שהושעה מהמשחק מול כפ"ס. שחקנים בחיפה מספרים שביומיים האחרונים נראה שבלבול מנסה יותר להתקרב לחלוץ במטרה להרוויח אותו במאבקים שעוד נותרו.

בעניין אחר, אקוים אוטין הוצע שוב להפועל נוף הגליל. המגן הניגרי מסרב לעבור לליגת המשנה, ובכל מקרה הקבוצה מהלאומית, שכבר החתימה זר אחד, יודעת שצירוף זר נוסף משמעותו שהמנהלת תגרע את המענק בסך 300 אלף ש"ח שמועבר לקבוצות הלאומית שלא מחתימות שני זרים.