בני יהודה במו"מ עם הקשר פרדריק האוגן

אם המגעים לא יבשילו, תישקל פנייה לחדרה לגבי לוסיו

תומר לוי
תומר לוי  05.02.20 - 09:07
תחילת כתבה

רגע לפני שחלון ההעברות בליגת העל מסתיים, בבני יהודה עדיין מנסים להתחזק. המועדון פתח במגעים עם קשר בראן הנורבגית, פרדריק האוגן, במטרה לצרפו לפני שהגונג נשמע. מדובר בשחקן נורבגי בן 27 שמשחק כבר תשע שנים בבראן. עם זאת, יש לציין כי הוא מחזיק בחוזה במועדון עד 2021 וברק אברמוב יצטרך לשלם פיצוי על מנת לצרפו.

בעונה שעברה רשם האוגן רק 14 הופעות ליגה במדי בראן בעקבות פציעה במפשעה, אבל בעונת השיא שלו (2017), הבקיע חמישה שערים ובישל לא פחות מ-11 שערים. ב-2018 הוא ירד לארבעה כיבושים ושלושה בישולים ואת עונת 2019, ממנה נעדר במשך תקופה ארוכה, הוא השלים עם שני שערים בלבד.

אם המגעים עם האוגן לא יבשילו לכדי עסקה, במועדון שוקלים לפנות לחדרה לגבי לוסיו וכבר פתחו איתה בשיחות כשהיא דורשת את דור ג'אן עבורו. בד בבד, בבני יהודה יעשו מאמץ נוסף על מנת לשכנע את מתן חוזז לעבור לשורותיהם ממכבי ת"א. כזכור, הקבוצה של אלישע לוי כבר הגיעה לסיכום עם הצהובים על רכישת מחצית מכרטיס השחקן שלו בחצי מיליון יורו.

מי שעוד החל בהתרשמות הוא הקשר נתנאל גארסיה. אם השם נשמע לכם מוכר, זה בגלל שמדובר באחיו בן ה-26 של ליווי גארסיה, כוכב בית"ר י-ם. מדובר בשחקן דפנסיבי שבעונה החולפת שיחק בפוינט פורטין מהליגה בטרינידד וטובאגו.