צברה תיאבון: חלוץ אא"ק במו"מ עם אשדוד

גיאקומאקיס עשוי לחתום, דוד סחט מחמאות: "מפלצת, מגיע לו"

גיל לוין
גיל לוין  05.02.20 - 12:03
תחילת כתבה

אפשר לומר שמ.ס אשדוד יצאה אתמול (שלישי) לדרך חדשה עם ניצחון הבכורה של רן בן שמעון, 0:2 על סקציה נס ציונה, והחתמה ראשונה לחלון ההעברות הנוכחי. וכשהיא רחוקה ארבע נקודות בלבד מהמקום השישי בטבלה, במועדון מעיר הנמל כבר לא מתביישים להצהיר – פלייאוף עליון הוא המטרה.

מי שהיה גיבור המשחק וגרם לבן שמעון להתמוגג לאחר כיבוש הצמד, הוא דין דוד. השחקן בן ה-23 הפך אמש למלך השערים בקבוצה, יחד עם שלומי אזולאי, והוא ללא ספק נמצא בעיצומה של עונת הפריצה שלו, כשהוא כבר סופר שישה שערי ליגה ותשעה שערים בכל המסגרות, לעומת שישה שערים שכבש לאורך כל העונה שעברה בכל המסגרות.

דוד, שגדל באקדמיה של ג'קי בן זקן, נחבא אל הכלים שנים ארוכות ולא זכה להרבה קרדיט. במהלך העונה הנוכחית חל השינוי הגדול והחלוץ החל להתברג בקלות בהרכב מדי שבוע. "דין מפלצת, לכל משחק הוא מגיע ומתאמן מצוין", סיפר עליו המאמן. "הוא עובד מאוד קשה ובצניעות, ההצלחה היא תוצר של זה ומגיע לו".

כמו כן, בהנהלת המועדון הרעיפו מחמאות גם לבלם טימותי אוואני, שכהרגלו היה מורגש למדי על כר הדשא ולמרות שנפצע, שב אל כר הדשא ומנע חילוף כפוי. "טימותי שחקן פיזי מדהים, הוא אולי אחת ההחתמות הטובות ביותר שהמועדון עשה העונה", אמרו עליו.

ואם כבר בהחתמות עסקינן, לאחר שריינן אריאס צורף אמש ורשם הופעת בכורה מהירה, כשעתיים בלבד לאחר שחתם באופן רשמי במועדון, באשדוד ינסו לצרף גם חלוץ זר רגע לפני שהחלון נסגר. נכון לרגע זה, מתנהל משא ומתן מתקדם עם החלוץ היווני גיורגוס יאקומאקיס, שחקנה של אא"ק אתונה. באשדוד יקוו להשלים את העסקה כבר היום, ואם אכן יגיע, זאת תהיה התחנה הראשונה בקריירה של החלוץ בן ה-25 מחוץ לגבולות יוון. אם אכן יחתום, שובל גוזלן עשוי לשלם את המחיר ולקבל הודעת שחרור.