תורג'מן פוטר מנס ציונה, אריק בנאדו מועמד

המאמן שילם על חמישה הפסדים ברצף. גם גוטמן ונעים בתמונה. בלפר ידריך מול באר שבע

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.02.20 - 19:05
תחילת כתבה

התוצאות והמספרים עלו לו בתפקיד. עמיר תורג'מן סיים את דרכו בסקציה נס ציונה, כך הודיעו הערב (רביעי) במועדון. המאמן עמד על הקווים בשורות העולה החדשה מפתיחת העונה, אך לא הצליח לעזור לה לתקוע יתד וכרגע הכתומים נמצאים עמוק במקום האחרון, בדרך אולי לירידת ליגה אחרי עונה אחת בלבד.

השם המעניין ביותר שמועמד להחליף בעמדת המאמן את תורג'מן הוא אריק בנאדו, שלא אימן קבוצה בוגרת מאז הפועל רמת גן ב-2017 (אימן עד השנה שעברה את קבוצת הנוער של מכבי חיפה). המועמדים הנוספים בינתיים הם אורי גוטמן ויובל נעים.

יש לציין שאם לעופר טסלפפה, שהעלה את הקבוצה ליגה בעונה שעברה, הייתה תעודת פרו, הוא היה מועמד בולט גם כן. מי שידריך את הקבוצה עד להודעה של מאמן רשמי חדש הוא העוזר ארז בלפר. קיימת גם אופציה כי בלפר יישאר.

תורג'מן רשם עם הקבוצה שלושה ניצחונות בלבד ב-22 משחקים. נס ציונה נחשבה להפתעה מרעננה לתקופה קצרה ביותר עם הניצחונות על הפועל באר שבע, מכבי נתניה ובני יהודה, וכן עם השער הראשון שנכבש העונה לשערה של מכבי תל אביב. אולם, רצף של חמישה הפסדים במחזורים האחרונים, בהם הכתומים לא כבשו אף לא שער אחד, הובילו לפיטורים.

בהודעה הרשמית של המועדון נכתב: "יו"ר המועדון דודו עוז ומנכ"ל המועדון רונן זייגרמן קיימו שיחה אחר הצהריים עם עמיר, במהלכה סוכם כי הצדדים ייפרדו. המועדון מודה לעמיר על התקופה בא אימן ומאחל לו בהצלחה בהמשך דרכו. מי שיעביר את האימונים בינתיים ויעמוד על הקווים במשחק הקרוב עם הפועל ב"ש יהיה עוזר המאמן, ארז בלפר".