אבוקסיס: "הראש של ממן בבית"ר ירושלים"

הקשר קרוב למעבר לבירה. מאמן ב"ש: "השם של וארן עלה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.02.20 - 21:58
תחילת כתבה

אין חדש תחת השמש. הפועל ב"ש של יוסי אבוקסיס לא מצליחה להתרומם. הקבוצה מהדרום סיימה הערב (רביעי) בתיקו שלישי ברציפות לאחר 1:1 מול מכבי נתניה בחוץ. טים הויבך העלה את הנתנייתים ליתרון (28) מהנקודה הלבנה, לפני שניב זריהן (45) איזן ממש בסיום המחצית הראשונה. אלמוג כהן הורחק בפעם השלישית העונה לקראת הסיום, אך דבריו של מאמן ב"ש אחרי המשחק עמדו במוקד העניינים.

"הראש של חנן ממן בבית"ר ירושלים", אמר אבוקסיס על הקשר שעשוי לעבור לבירה. "לקחתי אותו לשיחה והוא ביקש להשתחרר. אני מאוד אוהב אותו וחושב שהוא שחקן טוב, אבל שחקן שמתנהל מול קבוצה אחרת והראש שלו במקום אחר, לא יכול להתלבש בהפועל באר שבע. מי שירצה להיות בקבוצה ונצליח להביא אותו, יהיה פה. עשינו מהלכים בחלון ההעברות. השם של אנתוני וארן עלה. אנחנו מנסים להתחזק, אבל יש פה שחקנים טובים שצריך להוציא מהם יותר".

על חזרתו של שיר צדק להרכב אמר המאמן: "כשפניתי לאלונה ברקת ואסי רחמים בעניין צדק, הם אמרו לי שזו החלטה שלי. אני שמח שהוא חזר. בחיים צריך לדעת להעביר דברים בלי אגו והרווחנו שחקן טוב, שחזר אחרי הרבה זמן ועשה משחק טוב".

אבוקסיס לא היה מרוצה מהפעולות בחלק הקדמי: "היינו טובים יותר לאורך כל המשחק, למרות כדורגל לא גדול שלנו. עם זאת, עשינו הרבה מהלכים יפים, אבל התוצאה לא טובה לנו. הכל ייפול ויקום על הפעולות בשליש האחרון שגם היום לקינו בהן. סבלנו מחוסר מזל של מיגל ויטור, שהוא נוגח מצויין ושום כדור לא נכנס לו".

מנגד, אחד ממאמני מכבי נתניה, שי ברדה אמר: "אני חושב שהנקודה שיקפה. חצי ראשון שיחקנו מצויין, אבל בדקות הטובות שלנו היינו חייבים להבקיע. הלחץ עבד טוב והובלנו 0:1, אך חוסר ריכוז הוביל לשוויון של ב"ש. אני די מרוצה מאיך שנראינו במשך 70 דקות. אנחנו צריכים לדעת לעשות את זה למשך משחק שלם. אני מאושר מהרצון והגישה של השחקנים. מגיע לנו להיות בפלייאוף העליון ואני מאמין שנעשה את זה".

על אלמוג כהן אמר ברדה: "מדובר בשחקן עם המון המון אמוציות. הוא טוטאלי למועדון, נכס לנתניה. ברגעים מסוימים הוא צריך להיות יותר מאוזן אולי, אבל אני מאושר לאמן שחקן כזה".

בנוסף, המאמן התייחס להודעת העזיבה של הבעלים, אייל סגל: "אייל זה מכבי נתניה. כל מה שנוצר פה בשלוש וחצי שנים האחרונות זה קודם כל סגל. הוא מנסה להנחיל דרך במועדון ויש גם רגעים פחות טובים. אייל הוא נכס לנתניה בפרט ולכדורגל בכלל ואני מקווה שהוא יישאר איתנו".