"חשוב לי לשחק, מקווה שנסיים במקום טוב"

גינסארי התראיין במולדובה. צפוי לפתוח בק"ש מול הפועל ת"א

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.02.20 - 09:51
תחילת כתבה

אחרי פחות משנה, ראדו גינסארי חזר לישראל. אקס הפועל חיפה הצטרף השבוע להפועל קריית שמונה וינסה לעזור לה לשרוד בליגה ורגע לפני שיערוך את הבכורה שלו מול הפועל תל אביב, דיבר בתקשורת המולדבית על המטרות והשאיפות.

"זאת ההזדמנות שלי לשחק יותר, אני תחת מעקב של הנבחרת (מולדובה). חשוב עבורי לשחק. רציתי להישאר ברוסיה, אבל אני מקווה שחצי העונה הזו תקדם את הקריירה שלי", הכריז גינסארי. "אשתדל לעשות את המיטב כדי לעזור לקבוצה, זאת המטרה שלי. הקבוצה טובה מאוד, אבל למרבה הצער העונה התוצאות לא כל כך טובות. אני רוצה שנסיים את העונה במקום טוב בטבלה".

גינסארי שיחק שנתיים במדי הפועל חיפה, איתה זכה בגביע המדינה. האוהדים התאהבו בו, וגם הבעלים, יואב כץ, אך חיים סילבס לא התרשם והוחלט שלא ימשיך. הקיץ חתם הקשר לשנתיים בקריליה סובטוב בשכר של 240 אלף יורו לעונה, רשם עשר הופעות בליגה הרוסית הבכירה ואף כבש שער, אבל רצה לשחק יותר.

ניר קלינגר היה זה שהביא את גינסארי לישראל והשניים עדיין נמצאים בקשר, כשלאחרונה אף נבדקה אופציה שיצטרף להפועל תל אביב שלו, אבל המהלך לא הבשיל. קובי רפואה הבין כי לאחר הפציעה של ג'יימס אדניי הוא זקוק לקשר שמצטרף להתקפה ופעל בהתאם. בעונה שעברה גינסארי כבש חמישה שערים במדי הפועל חיפה, בעוד שכל שחקני הקישור של ק"ש כבשו עד כה שלושה שערים בלבד.

היום (שבת) גינסארי צפוי לפתוח בהרכבה של ק"ש ויפגוש את קלינגר, בעוד הצפוניים שלא ניצחו כבר בשבעה משחקים רצופים משוועים לנקודות. רפואה יבצע שינוי גם בחלק הקדמי, כשמוחמד שכר, שכבש בשני המשחקים האחרונים בתור מחליף, צפוי לפתוח בהרכב ואקס האדומים, אחמד עאבד עשוי לרדת לספסל.

הרכב משוער: גד עמוס; אורי צעדון, עידן נחמיאס, מרכוס דיניז, שמואל שיימן; סילאס דה סילבה, עדן קארצב (סמואל בראון), ראדו גינסארי; מוחמד שכר, איסמעיל ריאן (אחמד עאבד), יואל אבוחצירה.