מימר לשחקנים: "החלון נסגר, תתרכזו בליגה"

חדרה תארח את כפ"ס. לוסיו וסולומון דניאל יחזרו להרכב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.02.20 - 10:40
תחילת כתבה

הפועל חדרה לא הייתה פעילה יתר על המידה בחלון ההעברות הנוכחי והסתפקה בהחתמת שני שחקנים - ג'וניור אוזקווה ועדי טבצ'ניק - אבל לפחות הצליחה לשמור על לוסיו. עד לרגע האחרון של החלון ניסו בקריית שמונה (שהציעה כסף רב) והפועל רעננה לצרפו, כשגם בני יהודה ניסתה לשים את ידה על החלוץ, אך זה התנגד והעדיף להישאר בחדרה, שבעצמה רצתה לבצע עסקה משום שבקיץ יהיה שחקן חופשי והיא לא תוכל לגבות עבורו דמי העברה.

מנגד, ג'ונתן סיסה סיים את העונה והוקפא, סלים עמאש (הפועל אום אל פאחם), שגיא דרור (הפועל כפר סבא) ואשרף רבאח (אחי נצרת) עזבו את חדרה. דידייה קוגבנייה, שכבר קיבל הודעה שהוא מחוץ לקבוצה, נשאר בסופו של דבר בשל פיצוץ העסקה עם מכבי חיפה . במועדון שוחחו עם הטוגולוזי ומקווים שמכאן יצאו הצדדים לדרך חדשה. פיצוץ העסקה עם מכבי חיפה, אגב, עלה לחדרה כמאה אלף דולר משום שהירוקים אמורים היו לשלם את החוזה של איקוום אוטין, קוגבנייה היה אמור להיות מוקפא, כשבמקביל במועדון היו חוסכים את השכר של יהב גורפינקל.

חדרה תארח הערב (שבת) את הפועל כפר סבא (18:30, ישיר ב-5LIVE). בדומה למשחק נגד סקציה נס ציונה, גם הפעם ההנהלה תאפשר כניסה חינם לנשים, חיילים וילדים עד גיל 18 בחולצות אדומות. בינתיים, שרון מימר שוחח עם השחקנים: "חלון ההעברות נסגר ואיתו כל השמועות והשטויות. עכשיו מתרכזים רק בליגה וכל מי שנמצא כאן מתמקד בהצלחת הקבוצה".

דיא לבאבידי ומוחמד אבו פאני המוצהבים לא יעמדו לרשותו של מימר, בעוד לוסיו וסולומון דניאל ישובו להרכב לאחר שריצו עונש הרחקה. בסה"כ מתוכננים שלושה שינויים בהרכב שניצח את בני יהודה.

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה; מנשה זלקה, חגי גולדנברג, ירין חסן, ויסאם רבאח, יהב גורפינקל; ג'ורג' פוצ'יבה, סולומון דניאל (דידייה קוגבנייה), אליאל פרץ; רועי זיקרי, לוסיו.