"זו הצלחה גדולה אם נגיע לפלייאוף העליון"

דראפיץ' אחרי רעננה: "ככה אנחנו רוצים לראות את נתניה". אביטן: "השיפוט? עדיף כבר לא להגיד כלום"

גיל לוין
גיל לוין  08.02.20 - 19:47
תחילת כתבה

אחרי שני משחקים רצופים ללא ניצחון, מכבי נתניה נאלצה לעבוד קשה כדי לחזור למסלול הניצחונות, אבל השיגה את מבוקשה בדקה ה-91, אז פנדל מוצלח של טים הויבך קבע מהפך ו-1:2 על הפועל רעננה, שמצידה נותרה מתחת לקו האדום.

שלושה מחזורים לסיום העונה הסדירה, ונתניה רחוקה שתי נקודות בלבד ממקום המוליך לפלייאוף העליון. זאת, אחרי שהשיגה ניצחון אחד בלבד בתשעת המחזורים הראשונים של העונה. "אם נסיים בפלייאוף העליון, זו תהיה הצלחה גדולה", הבהיר בסיום סלובודן דראפיץ' וסיפר על המשחק עצמו: "אחרי חצי ראשון לא טוב היה חשוב לבוא כמו שצריך למחצית שנייה - ככה אנחנו רוצים לראות את נתניה".

"מכבי נתניה זה מקום שכיף לעבוד בו, עם הרבה אנשים שתומכים בעקבות עזיבת בעל הבית", דיבר המאמן על חוסר הוודאות בצמרת המועדון, "אני אתקשר עכשיו לאייל סגל, אני מקווה מאוד שהוא יהיה מרוצה מהתוצאה".

מנגד, הפועל רעננה סגרה משחק ליגה חמישי ברציפות ללא ניצחון. למזלה, גם עירוני קרית שמונה הפסידה במסגרת המחזור ה-23, כך שהפער מחוף מבטחים לא צמח ונותר על שלוש נקודות. "קשה לנתח מה קורה לנו בחצי השני, אבל זו תופעה שחוזרת על עצמה. אנחנו מובילים, ואז יורדים בתיקו או בהפסד", אמר ניסו אביטן המתוסכל.

אביטן נשאל על נושא השיפוט, למרות שהפעם רעננה לא קופחה, והשיב בחצי-חיוך: "בכל פעם שאנחנו אומרים משהו על השיפוט, הם 'מחזירים' לנו על המגרש. עדיף כבר לא להגיד כלום".