בלבול: בית"ר קבוצה חזקה, באים לנצח בטדי

צפו במאמן חיפה לקראת המפגש מחר: "נבוא ערוכים לקור"

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.02.20 - 15:14
תחילת כתבה

ושוב, מכבי חיפה מקבלת הזדמנות להתקרב לפסגה. אחרי שאתמול, מכבי תל אביב איבדה שתי נקודות בתוספת הזמן מול הפועל חיפה בסמי עופר, מחר (שני, 20:15, שידור ישיר ב-5SPORT) ייצאו הירוקים לטדי, למפגש סוער מול בית"ר ירושלים, בו היא תנסה לפתוח את מאבק האליפות מחדש. היום, ערכה הקבוצה מסיבת עיתונאים, בה התייחס מרקו בלבול למפגש המרתק שעומד בפני קבוצתו.

"בית"ר ירושלים היא קבוצה מצוינת", פתח המאמן את דבריו לקראת המפגש בטדי. "בטח בבית שלה. היא עשתה שינויים משמעותיים בסגל, אבל אנחנו נצטרך לבוא ולהיות מרוכזים בדרך שלנו". באשר להתלבטות המרכזית שנוגעת לבלבול, האם לפתוח עם מקסים פלקושצ'נקו (שהצטיין ב-0:5 נגד הפועל ת"א), או עם דולב חזיזה, ענה: "זה כאב ראש בריא לחלוטין. טוב שיש תחרות, וששחקנים שנכנסים להרכב מוכיחים את עצמם. מחר נחליט מה יהיה ההרכב".

באופן טבעי, בלבול נשאל גם לגבי המאבק בצמרת, לאחר הפסד הנקודות של מכבי ת"א אתמול. "אנחנו רואים את הליגה", הודה בלבול, "היא מאוד קשה. כמו שאנחנו איבדנו נקודות, גם אחרים איבדו ועוד יאבדו נקודות בהמשך. אנחנו צריכים להסתכל רק על עצמנו ולהתרכז במשחק מחר". בשאלה כיצד ירגיש עם 6,000 אוהדים שצפויים ללוות את חיפה לקראת המשחק בירושלים, ענה: "הם עושים דבר נדיר. אנחנו מרגישים במשחק חוץ כמו במשחק בית".

לסיום, נשאל גם באשר לחלון ההעברות, שנגמר ביום רביעי האחרון ושהסתיים ללא מרטין האשק, שכבר נחת בארץ אך בסופו של דבר העסקה פוצצה: "זה לא סוד שרצינו עוד שחקן בקישור", הודה בלבול, "אבל הדברים לא הסתדרו ואני מאחל לו הצלחה".