"רק אנחנו אשמים": התסכול במ.ס אשדוד

אחרי בני יהודה, בקבוצה מודאגים מההתקפה ומחזקים את מארין

גיל לוין
גיל לוין  10.02.20 - 06:29
תחילת כתבה

כגודל הציפייה - גודל האכזבה, והרבה מאוד תסכול הורגש אמש (ראשון) בחדר ההלבשה של מ.ס אשדוד לאחר ההפסד 1:0 באצטדיון הביתי לבני יהודה. הקבוצה של רן בן שמעון, שהייתה עדיפה על כר הדשא ובאמת האמינה שחלום הפלייאוף הוא בר הישג, נותרה פעם נוספת עם מחמאות בלבד.

לא פחות מ-15 ניסיונות לשער היו אתמול לאשדודים, אך באופן שהפך סיסטמתי, אף אחד מהם לא הניב שער. "הגיע לנו לנצח והיינו טובים יותר מבני יהודה" הסביר אחד השחקנים, "אבל זה לא משנה אם אנחנו עושים הכל נכון, חוץ מלהבקיע. רק אנחנו אשמים".

בן שמעון יכול להיות מודאג מהבעיה ההתקפית, כשהסטטיסטיקה מראה כי מתוך ארבעת המשחקים מאז הגיע למועדון, שחקניו כבשו רק במשחק אחד. למרות זאת המאמן עמד זקוף, ובסיום המשחק לחץ את ידיהם של כלל שחקניו בחדר ההלבשה ושיבח אותם על רוח הלחימה. המאמן חיזק בפרט את שלומי אזולאי, דין דוד ושגיב יחזקאל שניסו בכל כוחם אך לא הצליחו להגיע לרשת.

בינתיים בצוות המקצועי מודאגים מפציעתו החוזרת של רועי גורדנה בשריר הירך האחורי והשחקן עתיד להיבדק, כמו גם יעקב בריהון, כשבמועדון מקווים שלא מדובר בפציעות שיגרמו להיעדרות ממושכת. באשר להופעה הפושרת של קשר הרכש החדש שהגיע מהפועל ב"ש, ג'ימי מארין, אמרו: "הוא ילד שמפוצץ בכישרון. הוא צריך עוד זמן להתאקלם ואין ספק שהוא יוסיף לנו המון".

כעת ההפסד העגום הותיר את הקבוצה 7 נקודות מהמקום השישי והפך את סיכוייה לקלושים במיוחד לעמוד במטרה, כשבמשחקים הבאים תפגוש את הפועל כפ"ס, מכבי חיפה ובית"ר ירושלים.