אוהד בית"ר טען: הותקפתי ע"י אוהדי חיפה

רכבו ספג מכות קשות, תלונה הוגשה במשטרה. צפו בנזקים

תומר לוי
תומר לוי  11.02.20 - 11:01
תחילת כתבה

היריבות הספורטיבית בין מכבי חיפה לבית"ר ירושלים גלשה אמש (שני) לפסים מכוערים ואלימים. אחד מאוהדי הצהובים שחורים, אביב מרדכי, הותקף על ידי אוהדים ירוקים בסיום המשחק בטדי, הגיש תלונה במשטרה וסיפר את סיפורו.

"עמדתי בפקק אחרי המשחק מול מכבי חיפה, יחד עם עוד שני חברים. פתאום ראיתי במראה רכב של אוהדי חיפה עוקף אותי מימין ונעצר לפניי. לא עברו כמה שניות ופתאום הגיעו לפחות 10-15 אוהדי מכבי חיפה עם סכינים שלופים, אגרופנים בידיים ומקלות ברזל רצים לעבר האוטו. לקח לי שניה להבין שהם באים על מנת לפגוע ולפצוע אותנו רק בגלל ששמחנו בניצחון הקבוצה שלנו. לא חשבתי שהם באמת יתחילו לתקוף", שחזר מרדכי.

"פתאום, בלי לחשוב פעמיים, הם הכו את הרכב שלי עם הסכינים, האלות, המוטות והאגרופנים. אין משהו שלא שברו: חלונות, מראות, פח. הרסו לי את האוטו", המשיך מרדכי. "עליתי על המדרכה, לא ראיתי כלום המשכתי לנסוע בלי לעצור ובמראה אני רואה אותם רודפים אחרי.

"פתאום, משמיים, ראיתי מחסום של משטרה. רצתי לשוטרים בבהלה, הסברתי להם מה קרה והראיתי להם את האוטו של אוהדי חיפה. השוטר אמר להם לעצור בצד, אבל הם ברחו מהמקום. עברתי טראומה קשה ואני שוקל אם לבוא עוד למשחקים של הקבוצה", סיכם אוהד בית"ר.