"בישראל, כל קבוצה יכולה לזכות באליפות"

שחוביץ' התראיין בסרביה: "המטרה של נתניה? כרטיס לאירופה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.02.20 - 13:09
תחילת כתבה

מכבי נתניה נבנתה לא טוב בקיץ ושילמה על כך את המחיר, אבל בחלון החורף היא הצליחה לבצע תיקון חשוב. היהלומים הנחיתו את זלאטן שחוביץ' בן ה-19 בתור השקעה לעתיד ובינתיים גם ההווה נראה מצוין מבחינתו עם שני משחקים מצויינים וארבע נקודות שהחזירו את היהלומים למאבק על הפלייאוף העליון.

"שמעתי את הביקורות על ישראל לפני שהגעתי, אמרו לי שהקריירה שלי תיתקע, אבל הם טעו. יש פה כדורגל איכותי ואפילו מצוין בכמה אספקטים, הליגה די שוויונית", סיפר שחוביץ' בראיון בסרביה והודה: "אהיה אכזרי כלפי סרביה אם אגיד שהיא טובה יותר מהליגה הסרבית, אבל בליגת העל כל קבוצה יכולה לזכות. יש כמה קבוצות שמפרידות ביניהן כמות קטנה של נקודות, הקצב והטירוף של האוהדים מראים שלא טעיתי".

"הכל מתפתח בצורה האידאלית עבורי, סחטתי שני פנדלים. המטרה שלנו היא להתברג באחד מששת המקומות הראשונים שמובילים לפלייאוף העליון", הוסיף בנוגע לשאיפות בטווח הקרוב. "המשחק מול הפועל חיפה יהיה משחק העונה מבחינתו ואנחנו רוצים להשיג את הכרטיס לליגה האירופית".

"היתרון שלי הוא שאני שומר על הכושר שלי והופתעתי לטובה מהדרך בה התאמתי את עצמי לקצב המשחקים. פחדתי בהתחלה, אבל אני צעיר ואני יכול לרוץ כמה שאני רוצה ככה שזאת לא בעיה מבחינתי", המשיך שחוביץ' וגם סיפר על העבודה עם סלובודן דרפיץ' ופאטוס בצ'יראי: "היתרון שלי הוא שאין לי מחסום שפה עם המאמן. אני אוהב את ההשקפה שלו על הכדורגל, הסגנון ההתקפי והלחץ. גדלתי כך בפרטיזן. פאטוס בצ'יראי בחור נהדר והוא אמר שיעזור לי בכל מה שאצטרך".