"אבוקסיס יקבל כבוד": לוי לקראת ב"ש בשבת

מאמן בני יהודה מדבר על הפלייאוף העליון. גאדיר נמצא בספק

תומר לוי
תומר לוי  13.02.20 - 12:08
תחילת כתבה

כשנותרו שלושה משחקים בלבד לתום העונה, עבור בני יהודה שעדיין מאמינה שאפשר להגיע לפלייאוף העליון, כל מפגש הוא משחק עונה. בין הכתומים להפועל חיפה המדורגת שישית מפרידות שתי נקודות בלבד והם ינסו לקטוע את רצף שלושת ההפסדים הביתיים מול הפועל באר שבע.

מאמן הכתומים התייחס לחזרה של יוסי אבוקסיס לבלומפילד לאחר סיום עגום בינו לבין אוהדי בני יהודה: "אין לי ספק שיכבדו את אבוקסיס. יוסי עשה דברים מאוד יפים למועדון והוא יקבל את כל הכבוד שמגיע לו".

כמו כן, לוי דיבר על הסיכויים להגיע לפלייאוף העליון וסגל השחקנים שלו: "אני לא יודע אם המשחק מול ב"ש זה משחק עונה. אנחנו נעשה את המקסימום בשלושת המשחקים שנותרו בכדי להגיע לפלייאוף. אני חושב שבבית צריכים ללמוד להיות הרבה יותר סבלניים וזה לא יהיה פשוט נגד ב"ש. הרבה יותר קל לשחק על מתפרצות, אבל אנחנו מנסים להיות דומיננטים בסגנון שלנו. יש לנו בסיס שחקנים טוב והתוספות שהבאנו בחלון רק יעזרו לנו".

בני יהודה ככל הנראה אמביוולנטית לגבי חלון ההעברות של החורף ואלישע לוי התייחס לכך: "היה לנו חוסר מזל בחלון, הבאנו את יוסיפ מוסא, קשר אחורי ששבר את הרגל. החלוץ, מילאלי מאיימבלה צעיר מבטיח ואני בטוח שהוא יוסיף לנו הרבה. ג'וזף מנסה עדיין לא בכושר משחק ועוד יוסיף לנו בעתיד".

בהקשר מקצועי, מוחמד גאדיר סובל מפגיעה בשריר התאומים, זכר למשחק ההפסד לאשדוד וכשירותו מוטלת בספק להתמודדות ביום שבת.